ZTE FC - Újpest FC 0-5 (0-4)

2015.10.28 15:31

Már félidőben négy góllal vezetett NB I-es ellenfelünk / Sok néző előtt, jó iramú meccs volt

Mintegy 800 néző előtt fogadta a ZTE Hévízen az Újpestet. A vendégek nagyon bekezdtek, a találkozó első negyedében màr két gólos előnyre tettek szert. Előbb Mohl, majd Sallói talált be Szappanos kapujába. Aztán újabb vendèg találatok következtek, így a fèlidőben már 0-4 állt az eredményjelzőn.

A második félidő Perovic góljával kezdődött, ez után viszont kiegyenlítődött a meccs. Bedi bombájàt védte Kovács, de Szappanos bravúrjaira és a szerencsére is szükség volt, hogy ne kapjunk újabb gólokat. De a második játékrész sokkal kiegyenlítettebb volt, mint az első.
A vège mindenesetre 0-5, amivel a továbbjutást eldöntötte ellenfelünk.

ZTE FC: Szappanos – Horváth P., Króner, Forgács, Fodor – Patvaros, Bedi – Bailo, Szőllősi (Koller, 46.), Városi  (Szalkai, 60.) – Daru (Babati, 69.)
Újpest: Kovács Z. - Nagy T., Heris, Kálnoki-Kis, Mohl – Sankovic, Balogh B. - Nagy G. (Bardhi, 76.), Sallói, Andric (Hazard, 67.) – Kabát (Perovic, 21.)
Gólszerzők: Mohl (16.), Sallói (20., 37.), Perovic (45., 49.).