ZTE FC - NK Zavrc 2-0 (2-0)

2014.02.15 13:52

Az első félidei játék győzelmet ért / A szlovén harmadik ellen jó eredmény

A ZTE ma a szlovén élvonal harmadik helyzettje ellen játszott a stadion mögötti füves pályán. A közvetítésünk:

ZTE FC: Vlaszák- Preklet, Kovács, Sluka, Grbic(Tanque, 46.), Frizoni(, Pajor, 62.), Nagy(Szántó 56.), Holdampf(Potyi 56.) Simonfalvi(Hajdú ,62.) Kocsis, Tóth (Kovács L. ,46.)

35.p GÓÓÓÓL! Sluka baloldali szabadrúgását Kocsis csúsztatta a hosszúba 2-0

44.p Frizoni remek indítása után Simonfalvi került helyzetbe, de átemelési kísérlete sikertelen volt

62.p Simonfalvi és Frizoni jött le, Hajdú és Pajor ment be

64.p Uas tekert a hosszú felé, Kalmár fogta 70.p Uas bombázott 10 méterről, Kalmár kiüti.

74.p 30 méteres bombaszabadrúgás a vendégektől, Kalmár hárít

77.p a vendégek 16 méteres lövése fölé száll

82.p a vendégek 16 méteres próbálkozását bravúrral védi Kalmár, majd az egy méterről ráküldött kipattanót is megfogja

85.p Sajnos indulatos a meccs. Egy Tanque fault után például az egész vendég kisPad a pályára ugrott

90.p vége a meccsnek A második félidőben szinte helyzetünk sem volt, de a vendég csapat nem tudott élni kínálkozó lehetőségeikkel így 2-0ra.