ZTE FC-Kaposvári Rákóczi 0-3 (0-2)

2013.09.11 22:37

A  fiataloké volt a főszerep / A játék gyenge volt

Ma csapatunk a Ligakupában a Kaposvárt fogadta, és megérdemelt vendégsiker született.

Az 1. félidei szöveges közvetítésünkből sok minden kiderül: ( A 2. félidőben élőhangosan közvetítettünk. Egyébként ekkor 2 kihagyott zicceren, Dufka bemutatkozásán és gyenge játékon kívül sok nem volt...)

ZTE FC: Czirjék- Pál, Preklet, Szántó, Varga- Tóth, Vágó- Grbic, Kovács L.- Tanque, Bíró

Pad: Kalmár, Szegleti, Buzás, Dufka, Potyi

Kaposvár: Rusák, Coroian, Albert, Vrucina, Oláh, Luka, Földes, Böjte, Rocha, Petrache, Jánvári

Pad: Pavlovic, Zámbó, Thian, Haruna, Babic, Bőle, Posza

1. perc: megy a meccs, máris egy ZTE szöglet. Csk Pál Dávid.

2.p Tóth lőhetett tisztán 15 méterről, de nagyon gyenge lett.

5.p VEZET A KAPOSVÁR VÉDELMI HIBA UTÁN CZIRJÉK ZICCERT VÉDETT, A KIPATTANTÓT AZ ÜRES KAPUBA LŐTTE LUKA 0-1 ÓRIÁSIT HIBÁZTUNK.

9.P 18 m-es szabadrúgás után Luke becsúszva nem érte el a labdát, ha eléri, gól.

12.p Grbic cselezgetett a 16-oson belül, de leszerelték.

14.p Albert 25 méterről Czirjék ölébe lőtt.

15.p Petrache utolsó emberként eladta a labdát, de Grbicnek nem sikerült rálőnie.

18.p Oláh fejesét magabiztosan fogja Czirjék

20.p Böjte elől kapta le a labdát Czirjék.

21.p Tanque szép cselei után nagyon gyengén löbbölte be a labdát Grbicnek.

25.p Fölényben játszik a Kaposvár, még nem volt helyzetünk.

28.p 20 méterről középről lőhet szabadot a vendég csapat.

29.p Vrucina 20 méterről középről rúghatott szabadot, fél méterrel fölé tekert.

30.p Tanque lesen kapott labdát.

31.p Luka szépen cselei után Kovács L. mentett.

32.p Grbic hozta ziccerbe Bírót akinek lapos lövését Rusák megfogta.

33.p Varga maradt le Luka-ról aki a beadást az oldalhálóba lőtte.

34.p Vágót a mezénél fogva húzták vissza, nem ért sárgát.

35.p Bíró esett el a 16-oson belül, a bíró továbbot intett.

35.p Cseréink elmentek melegíteni(még Kalmár is).

36.p Grbic szép cselei után szöglettel jöhetünk.

37.p Grbic szögletét Tanque elől ütötte Rusák.

39.p 28 méterről rúghatnak szabadot a kaposváriak.

39.p Petrache a sorfalba lőtt.

41.p Varga rúgta föl Jánvárit, a 16-os jobb oldaláról jöhet a szabadrúgás.

42.p VRUCINA ÍVELTE BE A SZABADOT, A KAPUNK ELŐTTI KAVARODÁS UTÁN ROCHA A LÉC ALÁ LŐTT 0-2

43.p Bal oldali kaposvári beadást Preklet fejelt szögletre.

44.p Grbic esett el a 16-oson belül, a játékvezető nem adott 11-est, ami nem tetszik a szurkolóknak. Kb.150-en lehetünk.