ZTE FC- FGSZ Siófok 1-0 (1-0)

2013.07.17 18:56

Ma csapatunk a Siófok csapatát fogadta felkészülési mérkőzésen. Összességében annyi mondható el, hogy egy kiegyenlített meccsen a ZTE eggyel több gólt tudott rúgni ellenfelénél. Az 1-0-ás győzelem értékesnek mondható, hiszen Pavicevic, Grbic, Tanque, Bogunovovic sem volt ott, így gyakorlatilag az egyetlen csatárunk a 17 éves Bíró András volt. Gólunk gyönyörű volt, Frizoni szép cselekkel játszotta tisztára magát, az érkező Hajdú N. pedig védhetetlenül a léc alá lőtt. A Siófok is lőtt 2 kapufát, és a második félidőben aktívabb volt, hiszen sort cseréltek. Ahogy az eddigi edzőmeccseken mindig, most is Hajdú és Frizoni bizonyult legaktívabbnak és legjobbnak.A kilátogató 600 néző egy élvezetes mérkőzést láthatott, és örömteli volt nézni a 9 lelkes tizenévesből alakult "Mini Armada" lelkes buzdítását is. Folytatás szombaton, amikor egy komoly, első osztályú csapat ellen adhatunk számot tudásunkról! Hajrá ZTE!

Képek holnap!

ÉLŐBEN A HONLAPUNKON!!!

Játékvezető: Vizi István (Stárics Roland, Deák Milán)

Gólszerzők: Hajdú (34.p) ill. -

Sárga lap: Hajdú (58.p) ill. Dajic (41.p)

Összeállítások:

ZTE FC: Vlaszák- Pál, Kovács, Nánási, Nagy Z.- Máté, Vágó- FRizoni, Szegleti, Hajdú- Bíró A.

Cserék:Jahic, Kondákor, Kocsis, Simonfalvi, Fujsz, Babati

FGSZ SIÓFOK:Kiss- Fülöp, Tímár, Papp, Novák- Nagy D., Peszmeg- Vass, Vólent, Papp- Dajic

Cserék:Tajti, Kiss, Fehér, Pécseli, Futó, Mosberger, Horváth, Menyhárt, Stelmak, Mokánszky, Kiss T.

Előzetes: Statisztika az elmúlt 10 meccsről a 2 csapat között: 6 ZTE győzelem, 3 döntetlen, 1 Siófok győzelem

17.47 Üdvözlök mindenkit a ZTE FC Arénából! A csapatok a pályán melegítenek. Tanque a pálya körül futkároz.

17.50 Vlaszákot melegíti Jahic, aki ma cserekapus, valamint Horváth Győző kapusedző.

17.53 Hét perc a kezdésig. Elég sok néző látogat ki ma a stadionba. A Siófok csapata éppen nyújt, a ZTE-sek pedig épp kapuralőnek.

-4.p A Siófok sorcserét fog végrehajtani, 11 cserével érkeztek.

-3. A csapatok mennek az öltözőkbe.

-1.p Megérkeztek a pályára a csapatok. Mi tiszta sárgában, a Balaton-partiak fehér mezben,  sárga nadrágban lépnek pályára.

I.p Megy a meccs, a Siófok kezdett.

3.p Pál eladott labdája után a Siófok majdnem 3-2-ben vitte a labdát, de rosszul passzoltak.

4.p Siófoki támadás után veszélyes lövés, de fölé.

7.p Bíró elé pattant a labda a kaputól 10 m-re, aki nem tudott kapura lőni, a kipattanót Máté 25-ről rálőtte, egy védő belevetődött. Tapsol a közönség.

9.p Siófoki indítás után Vlaszák szedte fel a labdát.

10.p Hajdút 1m-ről nagy erővel hasba rúgták, őt kell ápolni.

13.p Bíró szépen játszotta be magát a 16-oson belülre, de ott a csele nagyon rosszra sikeredett.

14.p Máté beívelése után Kiss öklözött.

18.p Dajic szépen cselezte magát helyzetbe, Kovács az utolsó pillanatban kivágta a labdát.

19.p Dajic fejelt egy baloldali beadás után 10 m-ről, Vlaszák fogta.2

20.p Jobboldalról jött be egy siófoki beadás kontra után, viszont a fejes 5m-ről, nagyon jó helyzetből 2m-rel mellé ment.

23.p Ivószünet, áll a meccs. Simon Antal idegesen figyeli a meccset, meg is van rá az oka.

25.p Folytatódik a találkozó.

A szombati Haladás- ZTE FC meccset is élőben követhetik honlapunkon.

Grbic, Bogunovic sérülés miatt hiányzik, Tanque pedig ma csak futómunkát végez.

27.p mezőnyjáték zajlik, de támadásban a Siófok töbet nyújt eddig, több helyzetük volt.

29.p Dajic játszott össze Vólenttel, és majdnem ziccer lett, a lövésbe Nánási még beleért, szöglet, ami a túloldalon kimegy.

32.p Vlaszák először kiejtette a labdát, de másodjára megfogta.

34.p Máris cseréltek a vendégek, Nagy D. helyett Menyhárt I. a pályán.

35.p GÓÓÓÓL! FRIZONI ELŐSZÖR ELADTA A LABDÁT, MAJD PÁL VISSZASZEREZTE, ÉS FRIZONI KÖZÉPREADÁSÁT HAJDÚ GYÖNYÖRŰEN A BAL FELSŐBE LŐTTE, VÉDHETETLEN VOLT!!! 1-0

37.p Frizoni kapott nagyon jó labdát, de két védő beérte, elesett a 16-oson belül, nincs 11-es. A szöglet után Pál fejelhetett tisztán, de a gyenge fejes mellé ment sajnos.

40.p Az Ultras szektorban egy 9 fiatalból alakult "MINI ARMADA" buzdítja a csapatot.

41.p Dajic lerártásért sárga lap.

42.p Frizoni szép cselei után Hajdúhoz passzolt, aki lapusan 4m-rel mellé lőtt.

Még 1 perc van a rendes játékidőből, de az ivószünet miatt ez hosszabbodni fog.

A cserék melegítenek, Vlaszák pedig nagyon harsányan buzdítja a pályán levőket.

46.p Vége az egyperces hosszabbításnak, félidő. Hamarosan érkezem vissza. Tartsanak velünk! Hajrá ZTE!

18.59 A futballbarátoknak ma lesz még csemege, a Győri ETO a Macabbi Tel-Aviv-ot fogadja 20.30-tól. A találkozót az M1 20.15-től kezdődő műsorában élőben láthatják!

46.p A ZTE kezdte a 2. félidőt.

46.p Cseréltünk a félidőben, a jól játszó Máté helyett Simonfalvi, Vlaszák helyett Jahic.

48.p Frizonit állítják meg lesen.

Kb. 500 néző van a lelátón.

50.p Mezőnyjáték zajlik.

51.p Simon Antal reklomál, szóban figyelmezteti Vizi István.

55.p Nagy Zoltán beadása után Szegleti elől fejjel tisztáztak a védők.

57.p Pál Dávid 4 embert lerázott magáról a szélen, beadását kifejelik.

57.p Frizoni szöglete után Kovács gyönyörű csúsztatott fejesét védte bravúrral a kapus.

58.p Hajdú akasztotta össze Vólent lábát, sárga lap.

59.p Ez meleg volt... Horváth lőtt 16m-ről óriási felső kapufát, majd a kipattanónál Horváth az üres kapu fele bevetődve fejelt, néhány centivel mellé

60.p Nagy Zoltán helyett Kocsis, Bíró András helyett Babati.

62.p Siófoki csere: Fülöp helyett Stelmak.

63.p Jahic védett szépen egy 30m-es löketet.

63.p Frissebb a siófoki csapat, lecseréltek mindenkit félidőben.

65.p Második félidei ivószünet.

A Siófok 2. félidei összeállítása: Tajti- Fehér, Papp, Pécseli, Menyhárt- Horváth, Futó- Kiss, Mosberger, Fülöp- Bransen

Folytatódott a meccs.

69.p Aktív a vendégcsapat, Kocsist sokadjára cselezték ki.

70.p A Siófok nagyon veszélyes kontráját lesen állítják meg, valószínűleg nem volt az.

76.p Csere nálunk: Frizoni helyett Fujsz

78.p Simonfalvi harcossága helyzetet eredményezett, de Fujsz középre tett labdája rossz volt.

80.p Siófoki kontra végén a 11 m-es lövés mellé száll. Jó lenne még egy gól, mert benne van a meccsbe, hogy kapunk. 10 perc még.

82.p Szegleti elképesztő helyzetben kapott labdát, senki nem zavarta, ám rosszul vette le. Babati elé pattant, aki 5 m-ről méterekkel mellé lőtt. Óriási helyzetek.

84.perc Életveszélyes most a Balaton-parti csapat, több ízben is mentettünk.

85.p Tűzijáték a kapunk előtt, de mindig belelép valaki.

86.p Szegleti helyett Kondákor.

Működésbe állt honlapunk regisztrációs vendégkönyve.

88.p Most megakasztottuk a kontrát, Pál jól keresztezett.

90. Perc. Vége, nyertünk. Jár a taps. A második félidőben és az egész meccsen kiegyenlített játék folyt, mi tudtunk lőni 1 gólt, ezzel voltunk jobbak a Siófoknál.

Köszönjük figyelmüket, szombaton is számítunk Önökre!