ZTE FC - Dinamo Zagreb II 2-0 (2-0)

2015.07.15 20:24

Babati duplázott / Már a félidőben kialakult a végeredmény

Első hazai edzőmérkőzésünkre mintegy ötszáz néző volt kíváncsi a ZTE Arénàban.
A vendégek fiatal csapatában négy visszajátszó volt, nálunk Patvaros, Szakály és Gyagya kisebb problémák miatt nem lépett pályára, Nagy Tamás pedig mérkőzés közben sérült meg.
A 19. percben Szöllősi adott be egy szép csel után a jobb oldalról, Babati fejese pedig a kapu jobb oldalában kötött ki. 1-0
A 25. minutumban Szöllősi Városit ugratta ki, aki a kapufát lőtte telibe.
A 29. percben Babati jobb oldali szabadrúgását Miskic bevédte a rövidnél. 2-0
A 34. percben pedig ismét Babati: 12 méterről ballal lőtt egy méterrel a jobb alsó mellé.
A második játékrész jóval kevesebb izgalmat hozott, két vendég ziccer is kialakult, az elsőt Szappanos bravúrral védte, a második kapufa lett.
Összességében egy finoman fogalmazva közepes színvonalú találkozón Babati villanásainak köszönhetően győztünk a lelkes, de még rutintalan horvátok ellen.
ZTE FC - Dinamo Zagreb II. 2-0 (2-0)
Gólszerzők: Babati (19., 29.)
ZTE FC: Kovács D. (Szappanos, 46.) - Simonfalvi (Horváth Marcell, 85.), Króner, Fodor, Bedi (Szegleti, 85.) - Nagy T. (Forgács, 58.) - Babati (Murai, 68.), Koller (Bíró, 46.), Szöllősi (Horváth P., 46.), Városi (Bailo, 46.; Ekker Milán, 85.) - Daru (Horváth R., 46.)
Dinamo Zagreb II: Miskic - Boras, Sosa, Morcis, Tanavel - Sunjic, Janjic - Bkerazo, Fintic, Ivanovic - Rukavina
Csereként pàlyára lépett: Antic, Iharos, Stolnik, Kalaica, Celic, Soldo, Lima, Gogic, Halilovic, Rasic, Muhar, Lovren, Lilic, Matic, Bayar, Biljan, Knezevic, Noro

A mérkőzés képgalériája ITT TEKINTHETŐ MEG!