ZTE FC - Cegléd 2-0 (0-0)

2014.09.20 22:06

Babati harmadik gólja a bajnokságban / A játék nem volt az igazi

A mai estébe nyúló találkozón csapatunk hozta a kötelezőt és győzött a Cevasport-Cegléd ellen. Az első félidő gyenge játékot hozott, a játék a második félidőben sem volt az igazi, de ott tudtunk szerezni két gólt, ezzel hazai pályán a bajnokságban harmadik meccsünket is megnyertük. Babati harmadik hazai meccsünkön harmadik gólját szerezte, Vittman ebben a bajnokságban először volt eredményes.

Képgalériával is szolgálunk, melyet IDE KATTINTVA érhetnek el!

A részletek:

11. perc: Elek lőtt 20 méterről, de Szappanos viszonylag könnyen védett.

24. perc: Grbic lőtt 10 méterről, a kapus védett.

28. perc: 29 méterről lőtt Dóczi, nem sokkal ment fölé.

31. perc: Eladtuk a labdát tizenhatosunk előterében, Koós lövésébe az utolsó pillanatban lépett bele Fodor.

41. perc: Koncz távoli lövése ment nem sokkal fölé.

45. perc: Markó lövése ment fölé.

53. perc: Babati ívelte a kapura a labdát, Tóth épphogy kiütötte

65. perc: Króner beadása után Vittman elé pattant a labda, aki a bal alsóba lőtt. 1-0

67. perc: Szappanos védett nagyot egy szöglet utáni fejes után.

73. perc: Babati szerzett labdát, majd Délczeghez passzolt, aki vitte-vitte a labdát, kiugratta Babatit a baloldalon. Babati Benjamin áttette a jobb  lábára, majd óriási gólt lőtt a bal felsőbe. 2-0

74. perc: Dóczi éles szögből lőtt óriási kapufát.

89. perc: Szappanos védett óriásit, a kipattanót berúgta Dóczi, de les.

ZTE FC: Szappanos- Króner, Fodor, Forgács, Farkas- Horváth- Babati, Grbic (Vittman, 47.), Melczer (Simonfalvi, 46.), Bailo- Délczeg (Bíró, 82.)

Pad: Czirjék (k), Kovács Gy., Szöllősi, Károly

Gólszerzők: Vittman és Babati