Gyirmót FC Győr– ZTE FC 2-1

2016.07.09 21:10

Nálunk megint Ekker volt eredményes / Jól játszott a csapatunk

A második felkészülési mérkőzését is lejátszotta a ZTE gárdája. Együttesünk 2-1-es vereséget szenvedett a Gyirmót ellen. A vereség ellenére jól játszott csapatunk. Az első félidőben kapufáig is eljutott együttesünk, de a gólt a 41. percben a Gyirmót szerezte, Vass Patrik volt eredményes, ezzel 1-0. A második játékrészben is sok lehetőséget kidolgozott a ZTE együttese, de a 75. percben Kiss Máté már kettőre növelte a Gyirmót előnyét, 2-0. A 87. percben Ekker Milán szépíteni tudott, de az utolsó percekben az egyenlítés nem sikerült. Összességében jól játszott csapatunk, de a kapu előtt van még mit fejlődni.

ZTE FC: Szappanos ( Kovács )- Villám ( Sundas )- Króner - Forgács ( Ágoston )- Kretz ( Nagy )- Patvaros - Szakály ( Hegedűs ) - Városi (Fujsz )- Babati ( Gottfried ) - Bedi - Daru ( Ekker )

ZTE gólszerzője: Ekker Milán 87. percben