Vasas - ZTE FC 2-0 (1-0)

2013.09.14 19:21

Rossz, kilátástalan játék /  Első győzelmét szerezte meg a Vasas

A ZTE FC a Ness Hungary NBII 5. fordulójában az Illovszky stadionban, a Vasas otthonában vendégszerepelt, de sikertelenül. Úgy tűnt, hogy a Békéscsaba elleni váratlan siker után már jönni fognak a győzelmek, de ez nem így történt. Ugyanis a 42. percben Zamostny szabadrúgását csak kiütni tudta Jahic, és az érkező Gál Mátyás közelről a kapuba pofozta a labdát 1-0. Utána akadtak helyzetek itt is ott is, de a 81. percben megint csak a hazaiak örülhettek. Ekkor Vidával kényszerítőzött Horváth, és a visszakapott labdát gyönyörűen helyezte el a hosszú sarokba 2-0.

Azt kell hogy mondjam, gyengén játszottunk, és megérdemelten nyert a hazai csapat. A ZTE FC 5 forduló után 1 győzelemmel, 2 döntetlennel és 2 vereséggel áll.

A közvetítést itt olvashatják:

ZTE FC: Jahic- Kovács, Nánási, Buzás, Nagy- Máté, Szegleti- Babati, Kulcsár, Frizoni- Pavicevic

Pad: Vlaszák (k), Kocsis, Pál, Vágó, Vayer, Grbic, Vinicius "Tanque"

Vasas FC:Németh- Vida, Horváth, Gál, Cseke- Hohmann, Remili, Schulz- Nagy, Zamostny- Recklet

Pad:Hermány (k), Coelho, Nagyházi, Boda, Izing, Crisan,  Jákó

16.28 Üdvözöljük Önöket innen Angyalföldről, az Illovszky Gyula Stadionból. A kezdőket bizonyára már látták, a meccs 2 perc múlva kezdődik is. Ma egyébként 4-szer élőben is bejelentkezünk majd, ha a technikai körülmények engedik.

16.30 Csapatok a pályán, a két csk dönt a kezdéről és a térfélről.

1.p Megy a meccs.

3.p Frizoni szabadrúgását kifejelik a hazaiak.

5.p Nagy indítaná Hohmann-t akinek a labda nagyon hosszúnak bizonyult. Kirúgás.

7.p Frizoni szélső szabadrúgását leszedte a kapus.

9.p Cseke óriási lövése nem sokkal ment fölé.

11.p Kovács mentett Remili elől.

12.p Kulcsár 22-méteres szabadrúgását a sorfalba lőtte.

16.p Pavicevic kapott sárgát szimulálásért.

20.p Zamostny lövése alig kerülte el a kapufát.

25.p Remili lövését kivetődve fogta Jahic.

28.p Pavicevic 10 méterről az oldalhálóba lőtt.

33.p A Vasas valamivel jobban játszik, védekezünk becsületesen.

35.p Gál rántja le Frizonit a félpályánál.

38.p Remili lövését fogja magabiztosan Jahic.

40.p VEZET A VASAS! ZAMOSTNY 18 MÉTERES SZABADRÚGÁSÁT UGYAN FOGTA JAHIC, DE A KIPATTANÓ LABDÁT GÁL A KAPUBA RÚGTA 1-0.

45.p Félidő, a lefújás előtt Máté kapott lapot.

46.p Megy a 2. félidő, egy Kulcsár lövéssel indult. Az ellenfél támad folyamatosan eddig.

55.p Nincs sajnos mit írni, az ellenfél támad folyamatosan eddig.

57.p Babati jó beadását Pavicevic nem sokkal fejelte mellé, ebben több volt...

59.p Remili ziccerét csúnyán elszúrja.

60.p Változtatnunk kell: Szegleti-Grbic csere.

Most már mi irányítunk az elmúlt percekben, reméljük góllá érik fölényünk.

65.p Kovács mellé lőtt.

79.p Sajnos már 2-0-ra vezet a Vasas, úgy néz ki kikapunk, ők pedig 1. győzelmüket szerzik meg, csere volt a Vasasnál, Kulcsár pedig sárgát kapott.  2-0

90.p Vége a meccsnek. A Vasas a végén több nagy helyzetet kihagyott, teljesen megérdemelten nyertek.

Azt hittük a csabai meccs után végre megindul a szekér, de ennek ellenére a gyenge Vasas simán nyert ellenünk. Rossz leírni, de nem érdemlünk feljutást.