Szombathelyi Haladás - ZTE FC 3-1 (1-0)

2014.07.10 19:46

Radó mestermármast szerzett / Gólunkat Babati lőtte

Ma lejátszotta első felkészülési mérkőzését a ZTE FC Szombathelyen, a Rohonci úti stadionban. A Haladás aktívabb volt a mérkőzésen, több helyzetet tudtak kialakítani. Ennek köszönhető 3-1-es győzelmük.

ZTE FC: Czirjék- Króner, Fodor, Farkas, Nagy (Pajor, 70. )- Horváth (Tóth B., 75. )- Babati, Grbic (Szegleti, 46.), Szöllősi (Bíró, 46.), Bailo - Délczeg (Vittman, 46.)

Kispad: Kalmár (kapus)

Haladás: Rózsa- Schimmer (Dvorschák, 46.), Devecseri (Zsirai, 68.), Fehér (Angyal, 66.), Katona (Farkas M., 61.)- Iszlai (Jancsó, 46.),Szakály A. (Rácz, 61.)- Városi (Varga G., 46.), Nagy O. (Zamostny, 46.), Halmosi – Radó

A 38. percben egy rossz hazaadás után Rózsának kell mentenie Grbic elől.

40.p 24 méteres Radó szabadrúgás, amely utat talál Czirjék kapujának jobb oldalába.

A 42. percben Bailo egy középre tett labdát félfordulatból nem sokkal lőtt fölé.

A második félidő 6. percében Radó középre tett labdájánál mentett nagyot Króner.

A 12. percben Nagy szabálytalankodik a 16-oson belül, Mód István befújja a tizenegyest, amelyet Radó bepanenkáz.

A 2. félidő 19. percében Babati 17 méterről, kapásból óriási gólt lő, szépítünk, 2-1.

37.p Dvorschák lép ki lesgyanús helyzetben, ziccerben, Czirjék ujjheggyel szögletre üti.

A 85. percben Radó megcsinál egy nagyszerű kényszerítőt, visszakapja, és belövi a ziccert, mesterhármas.

A ZTE játékosok kemény munkát végeznek, még nincsenek összeszokva, illetve ez volt az első edzőmeccs. Úgyhogy nem kell leírni a csapatot, de ennél jobb játékra lesz szükség.