SVSE-GYSEV - ZTE FC 3-3 (3-2)

2014.04.19 18:25

Elégedettek lehetünk az 1 ponttal / Hatgólos mérkőzésen mentettünk pontot

Ma csapatunk Sopronban szerepelt, és egy pontot szerzett a hűség városában rendezett mérkőzésen. A meccs nagy részében ömlött az eső, ennek ellenére hat gólt és több helyzetet láthattak a nézők.

Minden érdekesség és esemény kollégánk közvetítésében:

Sopron: Halasi- Fazekas G., Horváth A., Baranyai, Katona- Sifter, Deme- Németh L., Faggyas- Gaál, Szabó
Cserék:Heinrich (k), Heffler N., Balázs R., Pető, Tóth M., Maráczi
ZTE FC: Vlaszák - Preklet, Kovács G., Bogunovic, Hajdú- Sluka, Kovács L.- Babati, Holdampf, Frizoni - Tóth
Cserék: Czirjék (k), Potyi, Nagy, Kocsis, Horváth V., Szántó, Bíró
Játékvezető: Szőts Gergely
15.57 Üdvözöljük Önöket Sopronból!
1.p Megy a mérkőzés.
1.p Máris egy lap: Fazekas kapta.
4.p Eddig jó iramú a meccs, de a Sopron kezdeményez.
9.p Kovács László lőtte rá távolról, jó lehetett volna, de blokkolták, a szögletből semmi sem lett.
13.p Próbálkoznak a csapatok, de helyzet még nem igazán volt.
15.p A mi mérkőzésünk az NBII ezen fordulójának nyitómérkőzése.
17.p VEZETÜNK!!!!! Preklet első gólja a ZTE-ben! Hajdú szabadrúgását csúsztatta be a kapuba! 0-1!
20.p Nagy helyzet, de megúsztuk. Közelről lőhetett volna gólt a Sopron.
22.p Most már lő is... Kovács László hozott össze hátul egy tizenegyest, amit Deme magabiztosan berúgott. 1-1
29.p 10 perc alatt fordított a Sopron. Lekontráztak minket, és a végén ziccerben Faggyas gurított a kapuba. 2-1!
34.p Ideje lenne felébrednünk. Nem elég, hogy a Sopron fordított, helyzeteket alakít ki, mostanában csak keressük a labdát.
39.p Ígéretes szabadrúgást rúghattunk, Bogunovic jól elrontotta.
40.p Vlaszák!!! Nagy bravúrt mutatott be kapusunk egy távoli bombánál.
41.p Bealudtunk, és ha így folytatjuk, elúszik a meccs. Már 3-1. Most is eladtuk a labdát, ismét lekontráztak minket, Faggyas fejezte be ezúttal is, ő duplázik.
43.p De itt a szépítés! Öngól! Baranyai fejelte saját kapujába a labdát Sluka jobboldali beadása után! 3-2
45.p A félidő zárásaként Preklet durva becsúszásért besárgul.
Gólok vannak, erre nem panaszkodhatunk, de játékunkra igen. Jól jött ez az öngól a végén. Az eső viszont ömlik...
46.p A második félidőt a Sopron kezdte. Hajrá ZTE!
49.p Eddig lényegesebb esemény nem történt a második félidőben.
54.p Kovács László jön le nálunk, Horváth Valentin bizonyíthat a helyén.
57.p Eddig a második félidőben a Sopron aktívabb, de talán szerzünk egy gólt még legalább.
60.p Itt a csere a hazaiaknál is: Az igen aktív Szabó helyén Heffler Norbert.
65.p Nagy bravúr! Vlaszák ma is kitesz magáért, Sifter szeretett volna nagy gólt lőni, Vlaszák akadályozta meg, szögletre ütötte a labdát.
71.p Babati helyett Bíró. Babati ma nem sokat tudott hozzátenni.
74.p Faggyas megszerezhette volna a mesterhármast, de helyzetben mellé lőtt.
77.p Sifter kap sárgát.
78.p Az a probléma, hogy mi többnyire védekezünk, és így nehéz lesz gólt lőni.
79.p Lendvai Miklós utolsó cseréje: Hajdú Norbertet váltja Kocsis.
83.p Egyenlítettünk! 3-3Bogunovic bombaszabadrúgása megcsúszott egy védő hátán, de bent van a kapuban.
86.p Frizoni indult meg, elvitte két védő mellett, majd elesett a büntetőterületen belül, nincs 11-es, valószínűleg nem is volt az.
88.p A duplázó Faggyas vastapsot kap, Pető állt be helyére.
90.p 2 percet hosszabbít Szőts Gergely. Ezt kéne kihúzni, netán még lőni egy gólt.
90+2.p Vége a meccsnek. A Sopron többet próbálkozott, de ha kis szerencsével is, megszereztük az egyik pontot, ami jónak mondható. Jövő szombaton folytatódik a ZTE-nek a bajnokság, amikor a Balmazújvárost fogadjuk 18 órától. Akkor szóbeli közvetítéssel szolgálunk majd. Köszönjük figyelmüket!