MVM-Paks - ZTE FC 2-2 (0-0)

2014.10.07 16:17

2-0-ról egyenlítettünk / Pontosztoszkodás Pakson

Ma a Liga Kupa 3. fordulójában a ZTE Pakson szerepelt, és az 1 győzelem, valamint az 1 vereség mellett már van 1 döntetlen is. A félidei 0-0 után a 47. percben már vezetett a Paks, majd nem sokkal később kettővel mentek a hazaiak. Ezután elsősorban Délczeg beállásának köszönhetően felélénkült a ZTE FC is, a támadó két gólt készített elő, előbb Bailo, majd Bíró volt eredményes, a két fiatal góljaival sikerült az egyenlítés. A végén az MVM-Paks játékosa a lécet találta el. Összességében örülhetünk az egy pontnak, de nem mondhatjuk, hogy érdemtelen lenne.  Jövő héten szerdán a Pakssal újra megmérkőzünk, csak akkor a ZTE Arénában.

Csoportunkban, azaz az F jelű négyesben a Ferencváros Kaposvár elleni mérkőzése holnap 18.00-kor kezdődik.

ZTE FC: Czirjék- Pajor, Króner (Aranyos, 77.), Kovács G., Farkas- Tóth B., Kovács Gy.- Bailo, Szegleti (Babati, 62.), Károly (Délczeg, 62.)- Bíró

Pad: Hársfalvi (k)