Nyíregyháza Spartacus - ZTE FC 3-0 (1-0)

2014.03.28 17:42

Kilátástalan játék, kaput eltaláló lövés nélkül / A Nyíregyháza 11-est hibázott, kapufát lőtt, ziccereket rontott

Ma a ZTE A Duna TV-n látható mérkőzésen sima, 3-0-ás vereséget szenvedett az ország másik végében, Nyíregyházán. Mezőnyjátékosaink borzasztóan teljesítettek, alig volt egymás után néhány jó passz, és ha jól számoltam, kaput eltaláló lövésünk sem volt.

Íme a közvetítés:

Nyíregyháza: Ovsiyenko - Ulvicki, Gengeliczki, Polényi, Jánvári - Huszák T., Sándor I., Törtei, Rezes - Pákolicz, Bajzát
Cserék: Perger (kapus), Csordás Sz., Máté J., Kis R., Kákonyi, Rubus, Szilágyi P.
ZTE FC: Vlaszák- Kocsis, Kovács G., Bogunovic, Nagy - Sluka, Holdampf- Frizoni, Grbic, Hajdú- Tanque
Cserék: Kalmár (k), Kovács L., Horváth V., Babati, Bíró
Üdvözlünk mindenkit! Közvetítésünkhöz segítségül szolgál a Duna TV közvetítése.
14.50 A ZTE-ben idén másodjára kezd Kocsis Adrián. Érdekesség, hogy ősszel is a Nyíregyháza ellen játszott, ott félidőben lehozták, és 4-1-re kikaptunk.
Azon a meccsen debütált a kispadon Lendvai Miklós.
1.p A játékvezető Böcskei Balázs, megy a meccs.
6.p Támadunk, veszély nélkül egyelőre.
8.p Frizoni talpalása sárga lapot ért.
15.p Bajzát 16 méteres lövése Holdampfról vágódott a kapuba, Vlaszák nem tehetett róla. Bajzát 15. gólja, bajban vagyunk.
22.p Bajzát fejelt kapura Rezes beadása után, nagyon nagy Vlaszák védés, utána Bajzát-kapufa, de lesről.
25.p Frizoni beadás után Grbic esett el, nincs 11-es, egyértelműen műesés volt.
36.p Támadásban pontatlanul játszunk, Tanque brutális belépője sárga. Már a negyedik volt fault volt- mutatja a bíró.
40.p Óriási Tanque helyzet, 8 méterről lőhetett tisztán, nagyon csúnyán fölé-mellé.
45+1.p Vége a félidőnk, kifejezetten gyenge a meccs, de mi is nagyon gyengén teljesítünk.
46.p Megy a 2. félidő.
51.p Bajzát ziccerben, Vlaszák elrúgja, lest fújnak, pedig egyértelműen nincs les.
55.p Huszák fejelhetett ziccerben 4 méterről, mellé!!!!
68.p Holdampf kapott sárgát lökésért.
69.p Borzasztó egy mérkőzés, alig van 3 jó passz.
71.p Nevetséges 11-es, Kocsis mellet dobta el magát a csatár, sárga lap.
72.p Vlaszák kifogta a 11-est!!!! Visszanyúlt Sándor lövésénél!!
72.p Szöglet után Sándor lő 16 méterről, a felső sarokba tartó lövésnél óriási Vlaszák-bravúr!!! Ez az Géza!
73.p Tanque helyett Babati.
76.p Vlaszák ment meg minket! Védőink sehol, Bajzát 5 méterről ajtó-ablak helyzetben, Vlaszák ezt is kivédi lábbal.
77.p Pákolicz helyett Kákonyi.
78.p Kapuskirúgás után a labda átpattogott Hajdún, Kákonyi berúgta középre, Bajzát pedig 15 méterről szépen lőtte a hosszúba.
78.p Csere a gól után: Holdampf helyett Horváth Valentin.
85.p Kovács Lászlót hozza be Lendvai, Grbic ment le.
85.p Sándor lőtt szabadot 27 méterről, Vlaszák előtt megpattant, de ez így is nagy kapushiba. Gól, 3-0
86.p Huszák- Kis csere a hazaiaknál.
89.p Sándor helyett Máté János.
90.p Óriási felsőléc a hazaiaknál! Lehetne már 3-nál jóval több. 2 perc a ráadás.
Vége, nagyon gyenge játékkal rukkolt ma elő a csapat, ez így kevés lesz sajnos... Végeredmény: 3-0