Mezőkövesd-Zsóry FC - ZTE FC 1-1 (1-0)

2014.10.18 22:00

Szappanos tizenegyest védett / Délczeg szerezte gólunkat

Ma rangadót játszott Mezőkövesden a ZTE FC. A feljutó helyen álló hazai csapat jobban játszott az első félidőben, a második félidőben viszont magára talált a ZTE. Ne feledjük, hogy ha Szappanos nem véd a hajrában tizenegyest, akkor valószínűleg kikapunk, de az mindenképpen pozitívum, hogy a végén sikerült egyenlíteni. Az első idegenbeli sikerre viszont tovább kell várni. Jövő héten a listavezető Gyirmót érkezik Zalaegerszegre.
Élő közvetítésünk a találkozóról:
Mezőkövesd: Kunsági- Izing, Búrány, Hegedűs, Balogh- Szeles, Takács- Kulcsár, Molnár, Baracskai- Menougong
Cserék: Szántai (k), Csató, Máté J., Tajthy, Balajti, Pantovic, Engel
ZTE FC: Szappanos- Króner, Kovács G., Fodor, Farkas- Simonfalvi, Horváth - Babati, Bíró- Vittman, Délczeg
Cserék: Czirjék (k), Pajor, Forgács, Kovács Gy., Bailo, Grbic, Károly
17.50 Üdvözlöm Önöket! A kezdőcsapatokat a fentiekben olvashatják, hamarosan kezdődik a mérkőzés!
1.p Megy a meccs.
9.p Támadgat a Mezőkövesd, de igazi helyzetük még nem volt.
12.p Máris vezetnek a hazaiak! Molnár a gólszerző szép támadás után.
21.p Krónert kell ápolni.
31.p Helyzeteink nincsenek, megérdemelten vezet a Mezőkövesd. Ennél mindenképpen több kell.
36.p Farkas Norbert szezonbeli 6. sárgáját kapta.
40.p Babati szép lövését védi Kunsági, aki a Ferencvárostól van kölcsöben Kövesden.
45.p Félidő
46.p Kezdetét vette a második félidő.
55.p Vittman nagyon nagy helyzetben lőtt mellé, mindenképpen nagy egyenlítési esélyt szalasztottunk el. Nem mellesleg meg is sérült Vittman a lövésnél, Grbic áll be.
68.p Baracskai helyett Balajti a pályán. A második félidőben jobban játszunk, mint az elsőben.
74.p Szeles sárgul be.
76.p Menougong helyett Pantovic érkezik.
81.p Tizenegyest hibázik a Mezőkövesd! Szappanos kivédte Kulcsár Kornél büntetőjét, amelyet Króner szabálytalansága után kaptak a hazaiak. Még meccsben tart minket kapusunk!
85.p Ott az 1-1!!! Babati adta be a labdát balról, Délczeg szépen helyezett a kapuba!
90.p A hosszabbításra emberelőnybe kerültünk! Takácsot küldte le Nazsa játékvezető!
91.p Három percet ad rá a bíró, Babati jön le, Bailo a pályán.
94.p Vége a mérkőzésnek, 1-1.