FC Tatabánya - ZTE FC 1-2 (0-2)

2013.09.28 17:49

Megvan a 2. győzelem / Hozta a kötelezőt a ZTE

A ZTE FC hozta a kötelezőt és megszerezte a 2. győzelmét a Ness Hungary NBII-ben. Az 1. félidőben már fölényben játszottak a zalaiak, és a 24. percben Pavicevic révén a vezetést is megszerezték. A ZTE fölénye a továbbiakban sem hagyott alább, miután a 41. percben Pavicevic újabb gólja 2-0-ra növelte a kék-fehérek előnyét. A 2. félidőben azonban fordult a kocka, átvette az irányítást a Tatabánya, de ezt csak a 91. percben tudta gólra váltani, mégpedig Szabó egy egyéni akció után. Mindenesetre azt mondhatjuk, hogy megérdemelten nyert a ZTE FC, és reméljük, a jó sorozat folytatódik. A mérkőzésről élő szöveges közvetítést is készített honlapunk, melyet itt láthatnak:

ZTE FC: Jahic-Preklet, Kovács, Bogunovic, Hajdú- Nánási, Simonfalvi- Babati, Grbic, Frizoni- Pavicevic

Cserék: Czirjék (k), Nagy, Vágó, Szegleti, Kulcsár, Vayer, Bíró

Tatabánya: Dombai- Besztercei, Szamosszegi, Szűcs, Radnai- Bozsik, Kovács, Bakos, Gyürki- Móri, Weitner

Csere: Farkasdi (k), Pálesz, Ludánszki, Szabó, Kis, Polyák, Soltész

Egyelőre az internet sebessége nagyon lassú itt, ezért nem megy a közvetítésünk sajnos, az állás 10 perc után 0-0, különösebb helyzet nélkül.

Át kell álnunk szöveges közvetítésre, közben folyamatosan dolgozunk azon, hogy szóbeli közvetítésünket hallgathassák.

23.p VEZETÜNK! PREKLET BEADÁSÁT CSAK KIÜTNI TUDTA DOMBAI, ÉS AZ ÉRKEZŐ PAVICEVIC KÖZELRŐL A HÁLÓBA LŐTT 0-1!

29.p Frizoni beadását Pavicevic 1 méterrel fejelte fölé, ebben több volt!

33.p Weitnert fellöktük, 11-es!

34.p Weitner Jahicba lőtte a büntetőt, ezt megúsztuk!

35.p Simonfalvi kapott sárgát.

40.p Weitner sárga labdaelrúgásért.

42.p Babati lapos beadását Pavicevic 5 méterről bombázta a kapuba 0-2!

45.p Félidő. 0-2

Szerencsénk van, hiszen az ellenfél 2 kapufát lőtt, és 11-est hibázott, mi viszont mindkét nagy helyzetünket kihasználtuk. Babati egyéni szenzációs akciója után, valamint Preklet beadása és Dombai kapus szerencsétlenkedése után mindkétszer Pavicevic volt a befejezőember,. de mindkétszer az 5-ösön belülről lőtt gólt. 0-2 tehát.

További félidei eredmények: Békéscsaba - Balmazújváros 1-1, Kozármisleny - Siófok 0-1, Dunaújváros - Gyirmót 0-0, Nyíregyháza - Cegléd 1-0, Ajka - Szolnok 2-0, Vasas - Sopron 1-0

46.p Érkeznek a csapatok a 2. félidőre.

47.p Megy a 2. játékrész.

47.p 2-ős csere a Tatabányánál: Bakos és Radnai le, Szabó és Kis be.

48.p Bozsik sárga.

55.p Frizoni passzolt Grbichez aki fél méterrel a bal kapufa mellé lőtt.

60.p Cserélünk, Frizoni helyett Szegleti.

65.p Besztercei 16 méterről lőtt mellé.

66.p Ismét cserél a ZTE: Pavicevic helyett Vayer, előtte pedig a 3. hazai kapufa.

67.p Preklet sárga szabálytalan becsúszásért.

68.p 3. cserénk, Grbic helyett Bíró.

A Tatabánya 3. cseréje, közben nagyon beszorultunk a kapunk elé.

78.p Ziccerben hibáz a Tatabánya,ma semmi se jön be nekik. Szabó lőtt Jahicba.

Nemrég hajdú, mos Jahic kapott kapott sárga lapot.

Érik a 2. győzelmünk, Jahicot kellett ápolni, de tudja folytatni.

1 perc a hosszabítás.

91.p SZÉPÍTENEK A HAZAIAK 1-2! SZABÓ CSELEZGETETT A 16-OSON BELÜL ÉS A KAPUBA LŐTT!