2014.03.01 17:02

Nem volt szerencsénk: 3 kapufa / Sok egerszegi szurkoló és hangos bíztatás

Ma csapatunk Ajkán játszott, ahova több, mint száz szurkoló kísérte el a ZTE-t, akik végig bíztatták a csapatot.
3 kapufával nyitottunk, Frizoni 32 m-ről zúzta be a felső lécet, majd ez után Preklet is kétszer.
Meglepetésre mégis az Ajka szerzett vezetést: Sowunmi lövése lepattant, Vlaszák mellett pedig Lattenstein elpöckölte a labdát. 1-0
Másfél perc múlva egyenlítettünk: Vittman készítette le Grbicnek, aki egy csel után Jánosa lábai között lőtt a kapuba. 1-1
Ezután a 2. félidő végén Sluka ordító ziccert hibázott, de az ajkaiak is veszélyeztettek. Vittman is nagy helyzetben gólt lőhetett volna, de Jánosa bravúrral védett.
Úgy gondoljuk, a csapat győzelmet érdemelt volna a helyzetek alapján.

ZTE FC: Vlaszák- Preklet, Kovács G., Bogunovic, Nagy (Kocsis, 87.)- Sluka, Holdampf- Tanque (Babati,67, Hajdú, 81. )- Vittman

Cserepad: Czirjék (k), Kovács L., Szántó, Tóth