BFC Siófok - ZTE FC 1-0 (1-0)

2015.09.20 20:23

Nagy Dániel 45+1. percben szerzett gólja döntött / Nem sikerült az első hely, harmadik pozícióban van csapatunk

Csapatunk nagyon nagy esélyt szalasztott ma el: a forduló eredményeinek következtében győzelem vagy döntetlen esetén a tabella élére ugrottunk volna. Sajnos ezek közül egyik sem sikerült Siófokon, ahol a hazaiak az első félidő hosszabbításában szerzett góljuknak köszönhetően bezsebelték a három pontot. A második játékrészben már sokkal többet támadtunk, de a befejezéseknél pontatlanok voltak futballistáink, s a hazaiaknak is volt lehetőségük a második gól megszerzésére.

Így a ZTE FC 7 forduló után a harmadik pozícióban tanyázik. Javítani jövő szombaton 16 órától lehet Sopronban.

Élő, szöveges tudósításunkban a mérkőzés fontosabb eseményeit olvashatják:

1.p. Megy a meccs.

15.p. Kisebb lehetőségek mindkét oldalon, de igazi helyzet még nem volt.

25.p. Babati végzett el szabadrúgást a jobb oldalról, kicsivel célzott a bal felső mellé.

45.p. Berki egy szöglet után kipattanó labdát nem sokkal bombázott mellé.

45+1.p. Vezet a Siófok. Nagy Dániel fordult le Forgácsról, majd elgurította a labdát Szappanos mellett. 0-1

45+1.p. Félidő.

46.p. Kezdetét vette a második játékrész.

53.p. Farkas Norbert sárgult be.

54.p. Mogyorósi sárga.

55.p. Babati szabadrúgása a kapufán csattant.

59.p. Fodor középre lőtt labdáját Daru még kapura tudta irányítani, de egy védő blokkolt.

62.p. Cserél Csank János: Szalkai jön Városi helyére.

64.p. Fodor lerántásért kap sárga lapot.

68.p. Fodor - Koller csere nálunk.

70.p.Berki helyére Hanzl érkezik a hazai csapatba.

72.p. Bedi bombáját Bozsó ütötte ki a jobb felsőből.

74.p. Utolsó cserénk: Szakály helyett Horváth Roland a pályán.

78.p. Nagy Dániel helyére Gréczi érkezett.

79.p. Szöglet után Horváth Roland fejelhetett tisztán, de sajnos fölé bólintott.

83.p. Óriásit védett Szappanos Hanzl távoli lövésénél.

90.p. Kozma helyére Szekszárdit küldi be Kopunovic.

94.p. Vége. A végén még Gréczi bombáját Szappanos ütötte ki. Óriási esélyt szalasztott el együttesünk, hiszen a Mezőkövesd tegnapi vereségének köszönhetően már egy döntetlennel az élre ugorhatott volna. A vereség miatt viszont maradt a harmadik hely, a Siófok pedig a hatodik pozícióba jött el. Tudósításunkhoz segítségül szolgált az M4 élő közvetítése. Köszönjük a figyelmet!

BFC Siófok: Bozsó- Mogyorósi, Tamás, Nagy, Farkas- Kozma,Ivancsics, Elek, Rusvai-Gál, Berki

Cserék: Filipánics (k), Nagy J., Bene, Szekszárdi, Gréczi, Nagy R., Hanzl

ZTE FC: Szappanos- Simonfalvi, Gyagya, Forgács, Fodor- Nagy T., Bedi- Babati, Szakály, Városi- Daru

Cserék: Kovács D. (k), Króner, Koller, Patvaros, Bailo, Horváth R., Szalkai