Békéscsaba - ZTE FC 2-0 (1-0)

2014.08.16 19:28

Kikapott csapatunk az NBII 1. fordulójában / Czirjék védett egy 11-est

A mai nap folyamán elkezdődött 2014/2015-ös NBII-es bajnokság. Csapatunk a Békéscsaba ellen játszott idegenben és kikapott 2-0-ra. A 10. percben már vezetést szereztek a hazaiak, miután Farkastól pattant el a labda és Kertész lecsapott rá, Szilágyihoz passzolt aki Czirjék mellett passzolta el a labdát. 49.percben megszületett a hazaiak 2. találata, Vólent lőtt kisodródva 13 méterről, de nem volt szerencsénk mert a bal alsó saroknál jött Szilágyi, aki a kapuba lőtt. Ezzel a találattal Szilágyi megszerezte csapata és saját maga 2. gólját. A 65.percben 11-hez jutott a Békéscsaba miután Króner volt szabálytalan Kertésszel szemben, Vólent állt a labda mögé és Czirjék védte a büntetőt. Az állás nem változott a mérkőzésen, a Békéscsaba 2-0-ra verte meg csapatunkat. Jövő héten szombaton 19:00-kor jön a Szolnok.
Békéscsaba kezdő: Póser-Bényei-Balog-Juhász-Király-Bagi-Borbély-Balázs-Kertész-Vólent-Szilágyi
Cserék: Czuczi-Vozár-Szántó-Prasler-Pataki-Birtalan-Berki
ZTE FC kezdő: Czirjék- Kovács G- Fodor- Króner- Farkas- Horváth A.-Simonfalvi-Szöllősi- Babati- Délczeg-Vittman
Cserék: Szappanos-Grbic-Kocsis-Melczer-Forgács-Kovács Gy.-Bailo
Játékvezető: Berger József
Asszisztens: Varga Gábor Ifj.,Szvetnyik Bence
1.p Békéscsaba kezdte a mérkőzést.
4.p Szöllősi lőtt fölé.
10.p Vezetnek a hazaiak.
10.p Farkas hibázott Kertész pedig lecsapott a labdára, Szilágyihoz passzolt, aki meg Czirjék mellett begurította a labdát. (1-0)
14.p Egy ZTE szöglet után Póser húzta le a labdát.
19.p Bagi lőtt, de mellé ment a lövése.
21.p Egy zalai szöglet után Kovács G. fejelt mellé.
29.p Babati beívelése után Délczeg fejelt a kapu mellé.
30.p Körülbelül 700 néző nézi az összecsapást
32.p Békéscsaba passzolgat.
38.p Sok passz probléma van a zalaiaknál.
43.p Király ívelt be a bal szélről Balog fejelni tudott, de Czirjék védte.
45.p Vége az első félidőnek. 1-0-ra vezetnek a hazaiak.
46.p Elkezdődött a második félidő.
46.p Cserélt csapatunk a szünetben, Simonfalvi jött le és a helyén Melczer.
48.p Czirjék védett nagyot miután Borbély végzett el egy szabadrúgást.
49.p 2-0-ra vezet a Békéscsaba.
49.p Vólent lőtt kisodródva 13 méterről, de a bal alsó saroknál jött Szilágyi aki a kapuba lőtt. (2-0)
49.p Szilágyi duplázott.
53.p Besárgul Bagi, amiért csúnyán felrúgta Babatit.
58.p Csapatunk 2. cseréjét használta ki, Bailo Dávid jött be és Vittman Ádám ment le.
65.p Büntetőt rúgnak a hazaiak, miután Króner volt szabálytalan.
65.p Vólent büntetőjét Czirjék védte.
67.p Cseréltek a hazaiak, lejött Kertész és felment Birtalan.
70.p Babati lőtt 14 méterről, de lövése mellé ment.
74.p Melczer jobb oldali szabadrúgását Póser ejtette ki a kezéből, a labda a gólvonal előtt végig gurult, de a csabai védők kivágták onnan a labdát.
80.p Csapatunk az utolsó cserelehetőségét is kihasználta, Szöllősi helyére Grbic jött be.
83.p Horváth adott be középre egy labdát, Délczeg fejelni tudott de Póser védte a fejest.
88.p Melczer sárgul be.
90.p 3 perc a hosszabbítás.
90+3 p Vége a mérkőzésnek.
Szilágyi duplájával 2-0-ra kikapott csapatunk a Békéscsaba ellen, így tehát az első bajnoki mérkőzésünkön vereséggel kezdtünk.Köszönöm a figyelmet a viszontlátásra.