ZTE FC- Szombathelyi Haladás II 3-2 (2-2)

2014.01.22 21:42

Közepes színvonalú meccsen, sok fiatallal győzelem / Nánási duplázott

Ma első edzőmeccsünkön Czirjék, Hajdú, Sluka és Pavicevic nèlkül fogadtuk az NBIII-as Haladás II-t, és egy közepes színvonalú meccsen győztünk. Betalált Tanque, ès kétszer ünnepelhetett Nànási is. Mindkét félidőben mások jàtszottak, a fiatalok közül Kalmár, Potyi, Latin, Fujsz, Kovács L., Szàntó, Bíró, Szi és a már-màr nem ide tartozó Szegleti és Kocsis lépett pályàra.
A meccset élőben közvetítettük, íme: ZTE FC:Vlaszák- Preklet, Nánási, Potyi, Nagy- Kovàcs L., Tóth L., Szàntó, Szegleti, Fujsz- Bíró

2. félidő: Vlaszák ( Kalmár, 63.)-Latin, Bogunovic, Kovács G., Kocsis Simonfalvi, Ferencz B.-Grbic, Frizoni, Szi Tanque
Késve kezdődik a meccs.
1. p Elkezdték
4. p Vezet a Hali egy szépen kijàtszott akció után. 0-1
6.p Első szögletünkből egyenlitünk Preklet adta be Nànàsi a kapust megelőzve egyenlített. 1-1
10p Beadás utàn mentett nagyot a vendégek védője.
20.p Preklet mentett nagyot.
21.p 18 m-ről rúghatott szabadot a Hali, fölé.
23.p Ugyanaz, mint az előbb. Vlaszák 5 embert kért a sorfalba, ismét fölé.
25.p A Hali ziccerét lesen megàllítjàk.Sorcsere lesz félidőben.
35.p Zajlik a meccs különősebb izgalmak nèlkül.
37.p A Hali szép támadàsa után a lövés fölé.
57.p Grbic jó passza után Tanque talàlt be. 3-2
60.p Tanque óriàsi passzt adott Simonfalvinak, néhàny centin múlt hogy nem érte el.
63.p Kapuscsere Vlaszâk helyett Kalmàr A.
68.p Frizoni szabàlytalankodott keményen, a biró a Hali II edzőjét nyugtatja.
75.p 16-os előtt pattogó labdàt Grbic lőtt el félfordulatból, 1 m-rel mellé.
79p Simonfalvi passza utàn Tanque óriási ziccerben ment de lelassitott és a visszaérő védő melletti lövését védi a kapus ahogy Gabó szöglet utàni fejesét is.