ZTE FC - Szolnoki MÁV 3-0 (2-0)

2014.08.23 22:23

Nagyszerű játékot láthattunk / Igazi csapatmunka volt

Ma hazai pályán is bemutatkozott a ZTE FC, méghozzá a Szolnoki MÁV ellen. A ZTE az egész mérkőzésen dominált, szinte csak nekünk voltak helyzeteink, teljesen megérdemelt a 3 gólos győzelem. Láthattunk kimagasló teljesítményeket is: Melczer, Délczeg, Farkas játéka elsősorban kiemelhető, de a védőké is, hiszen a Szolnoknak nem volt nagy helyzete.
A fontosabb pillanatok:

6. perc: Farkas lőtt 18 méterről, a kapus a hosszún védett.

18. perc: Délczeg Gergely nagy ziccerben fölé emelt, de egy korábbi szabálytalanságért megkaptuk a 11-est. Délczeg jobbra lőtte, a kapus balra vetődött, 1-0!

22. perc: Babati szabadrúgását a kapus védte.

35. perc: Hamar Ádám lőtt egy levágódó lövése után Czirjék kezébe.

38. perc: Czirjék védett egy fejes után.

40. perc: Melczer szép labdát adott Babatinak, aki a kapuba lőtt. 2-0!

53. perc: Délczeg indult meg, balra eltolta a kapus mellett, aki felvágta, 11-es és sárga lap. A büntetőt Melczer a kapus keze mellett a jobb sarokba lőtte.

68. perc: Vittman három szép csel után ziccerbe került, de ballal keresztbe lőtt.

ZTE FC: Czirjék – Króner, Kovács G., Fodor, Farkas – Simonfalvi, Horváth- Melczer (Grbic, 80.), Babati (Szöllősi, 86.) – Vittman, Délczeg (Kovács Gy., 85.)

Cserepad: Szappanos (k), Forgács, Kocsis, Bailo

Góllövők: Délczeg, Babati, Melczer

Sárga lapot kapott: Horváth (28.), Farkas (55.)