ZTE FC - Szeged 2011-Grosics Akadémia 2-1 (0-1)

2014.09.06 22:01

Sikerült fordítani a másidik félidőben / Máté ellenfélként tért vissza / Képeket is készítettünk

Ma a hazai pályán eddig 100 %-os ZTE a Szeged 2011-et fogadta. Az ellenfélben egy nagyon ismerős arc: Máté Péter az ellenfél csapatkapitányaként tért vissza, nálunk Szappanos pedig első bajnokiján védett a ZTE FC-ben. Nagyon jól kezdtek Nyilas Elek tanítványai, örülnünk, kellett, hogy csak egy góllal vezettek a szünetben. A második félidő óriási változást hozott, a ZTE sokkal jobb játékkal rukkolt elő, Lőrincz Emil cseréi kitűnőek voltak, Bailo és Grbic is nagyon sokat hozzá tudott tenni. Összességében egy gyenge első és egy jó második félidő után 2-1-re nyertünk.

A meccs történései:

10. perc: Vezet a Szeged! Oláh Lóránt lőtte a kapuba a labdát 1 méterről, Szappanos nagy védése után.

36. perc: Máté szöglete után Farkas Márk lőtt mellé.

Ezeken kívül az első játékrészben nagyon szép támadásokat, labdaszerzéseket láttunk a szegediektől, de gyakran az utolsó pillanatban mentettek a ZTE védői.

48.perc: Szabó Péter lőtt mellé.

50. perc: Vittman nem sokkal lőtt a bal kapufa mellé.

53. perc: Babati szögletét melléfejelte Forgács.

56. perc: Vittman fejelte le a labdát Bailonak, aki a hosszú alsóba lőtt. 1-1

65. perc: 19 méterről Grbic lőtt fölé egy szabadrúgást.

70. perc: Grbic passzolt Babatihoz, aki tolt egyet a labdán és nagy gólt lőtt a jobb kapufa mellé. 2-1

83. perc: Farkas Márk fejelt mellé szabadrúgás után.

88. perc: Bailot buktatták, és hiába rúgtuk be, már befújta a játékvezető, Zierkelbach Péter a 11-est. Grbic lövését Molnár F. Tamás védte.

ZTE FC: Szappanos – Króner, Fodor, Forgács, Farkas – Simonfalvi, Horváth- Babati (Kocsis, 90.), Melczer (Grbic, 46.)- Vittman, Délczeg (Bailo, 46.)

Cserepad: Czirjék (k), Kovács Gy., Szöllősi, Károly

Sárga lap nálunk: Farkas (77.)

A mérkőzésről sok képet készítettünk, melyet IDE KATTINTVA láthatnak!