ZTE FC - Nagyatád 1-0 (0-0)

2014.02.02 16:52

Nyögvenyelős győzelem / Gyenge játék az edzőmeccsen

Szombaton együttesünk a Nagyatádot fogadta a felkészülési mérkőzésünkön. 3 jó meccs után ezúttal egy nagyon gyenge játék párosult a győzelmünkhöz. A második félidőben több helyzetünk volt, de azokat is rendre kihagytuk, és talán mondhatni, a klubot körülvevő helyzet érződött ezen a meccsen is.

Az élő közvetítésünk:

ZTE FC - Nagyatád élő közvetítés

ZTE FC: Czirjék-Preklet, Nánási, Potyi, Kocsis- Holdampf, Simonfalvi- Tóth L, Kovács L., Frizoni- Tanque

2. félidő: Kalmár- Preklet, Kovács G., Bogunovic, Latin- Simonfalvi, Szi- Szántó, Kovács L.- Bíró, Tóth L.

10.54 A játékosok melegítenek, és megérkezett a játékvezetői hármas is.
1.p megy a meccs
5.p Frizoni beadása után Kovács L. feje elől kapta le a labdát a kapus
8.p 19 m-es kapáslövés után Czirjék védett
11.p Egy védőn megpattanó beadás után
Tanque fejelte át a labdát a kapus felett, a védő a gólvonalon tisztázott
16.p Tanque pörgette fel magának Frizoni lapos beadását de a fejese gyengére sikerült
22.p első szögletünk veszélytelen
25.p Nánási szabadrugását a kapus kiüti, a szöglet után Tanque lövését blokkoljàk
27.p Tanque 25 méteres szabadrúgását a kapus kivédi
28.p Tanque 16 méteres lövését bravúrral védi a kapus
33.p Frizoni a szélről ívelt be szabadrúgást de mindenkin átszállt
34.p Frizoni passza után Tanque lövését blokkolják
35.p Tanquet felrúgták hátulról, a szabadrúgást Nánási gyengén lövi.
43.p A szögletbe Preklet tette bele a fejét de veszélytelen volt.
45.p félidő
46.p megy a meccs
52.p A Nagyatádi kapus rossz kijövetele után Simonfalvi fejelt a kapuba. A vendégek kapustámadást reklamáltak 1-0!
63.p A vendégek nem tudtak élni elképesztő ziccerükkel, az emelési kísérlet nagyon gyenge lett, Kalmár a gólvonal előtt meg tudta fogni
73.p A Nagyatádiak lövése mellé száll
77,p A védő hibája után a ziccerben menő Szántó lövését kivédi a kapus.
80. p Kalmár fogja a jobboldali beadást
84.p Simonfalvi fejese után Bíró hagyja ki 5 méterről a ziccert
90.p Vége.
Egy borzasztó gyenge színvonalú meccsen nehézkesen sikerült nyerni egy véleményes góllal. Előre játékban nagyon gyengék voltunk, folytatás jövő szerdán.