ZTE FC – MVM Paks 1-1 (0-1)

2014.10.15 20:58

Simonfalvi egyenlített / Múlt hét után ismét ikszeltünk a Pakssal

A múlt heti, idegenbeli 2-2 után ezúttal hazai pályán léptünk pályára a Liga Kupában a Paks ellen. A mérkőzés első félidejében egyértelműen a vendég csapat volt a jobb és Kecskés góljával sikerült is megszerezniük a vezetést. Ezen kívül kapufát is lőttek valamint Czirjék mutatott be több nagy bravúrt.  A második félidő elején többet cserélt a ZTE, és ez meg is látszott. Olyan játékosok érkezetek csapatunkba a pályára, akik bajnoki meccsen is szerephez szoktak jutni. Sikerült is az egyenlítés Simonfalvi szép fejesgóljával, talán igazságosnak mondható döntetlen született. A csoportunkban a Kaposvár 1-0-ra legyőzte a Ferencvárost, még nem dőlt el melyik két csapat jut tovább, de sorsunk már nem a saját kezünkben van.

Czirjék- Pajor, Kovács G. ( Farkas), Fodor (Simonfalvi), Aranyos - Szi, Czibor - Károly (Szabó),Grbic (Babati), Dufka ( Bailo )- Szegleti