ZTE FC - Kecskeméti TE 2-3 ( 1-0 )

2014.09.10 20:47

Az első félidőben jól játszottunk / Balázs gólt szerzett ellenünk

Ma csapatunk 3-2-re kikapott a Kecskemét ellen a Magyar Kupa 2. fordulójában. Az első félidőben jól játszottunk, de viszont a másodikban nem tudtuk megismételni első félidei játékunkat. Ezzel a vereséggel sajnos kiestünk a kupából. A mérkőzés összefoglalója itt:
16.perc: Melczer visszatette Szöllősinek, aki Horváthoz passzolt. Horváth lövését védte Németh kapus.
18. perc: Szöllősi tisztán lőhetett 20 méterről, nem sokkal mellé.
19. perc: Króner mentett nagyot Bebeto elől.
21. perc: Szöllősi nagy lövését blokkolják.
25. perc: Bebeto fejelte felé a labdát.
29. perc: Savic kiugratta Bebetot, de Szappanos jól jött ki a kapujából.
37. perc: Gréczi a bal oldalról tolta befelé, és tekerte el a labdát a bal kapufára, a kipattanót Balázs fejelte fölé.

40. perc: Grbic tette Szöllősihez, aki nagy helyzetben középre tette volna, de belevetődtek.
42. perc: 10 méterről fejelt fölé Délczeg.
45. perc: Délczeg vitte befelé a labdát Szöllősi passza után, és a bal kapufa mellé tekert. 1-0
47. perc: Egy kecskeméti jobb oldali szabadrúgás után szerencsétlen Délczeg öngól fejelt 1-1
56. perc: Bebeto ziccerét védte Szappanos.
58. perc: Kitl nagy lövését védte bravúrral Szappanos.
59. perc: Egy kecskeméti szöglet után Varga fejelte le a labdát Bebetonak, aki 1 méterről sarokkal gólt szerzett. 1-2
67. perc: Szöllősi lőtte el keresztbe a labdát Grbic passza után.
70. perc: Melczer lőtt 21 méterről.
84.perc: Novák megnyert egy párharcot, majd beadta középre és érkezett Balázs, aki a kapuba lőtt 1-3
89. perc: Fodor adott be és Vittman rúgta a kapuba a labdát. 2-3
ZTE FC: Szappanos – Simonfalvi, Króner, Forgács, Fodor – Horváth, Kovács – Grbic (Vittman 82.), Melczer (Bailo 72.), Szöllősi (Babati 68.) – Délczeg
KTE: Németh – Botka, Karan, Varga, Fótyik – Kitl, Savic (Novák 62.), Vukasovic – Bebeto (Farkas A. 85.), Balázs, Gréczi (Pilipovic 78.).

Sárga lapot kapott:
42. perc: Botka
62. perc: Szöllősi
64. perc: Kovács György