ZTE FC – Ferencváros 1-1 (0-1)

2014.11.12 21:01

Bailo egyenlített / Bíztató játékot láttunk

Csapatunk ma a Ferencvárost fogadta a Liga Kupa F csoportjának ötödik fordulójában. A ZTE FC bíztató játékot mutatott, ahogy Lendvai Miklós mondta, azt kapta a meccsről amit várt. Mindenféleképpen igazságosnak mondható ez az erdemény, a ZTE teljesen egyenrangú ellenfele volt az NBI élmezőnyébe tartozó Fradinak. Élő, szöveges közvetítésünkben olvashatják az eseményeket:

ZTE FC: Szappanos- Króner, Kovács G., Forgács, Farkas- Simonfalvi, Horváth- Bailo, Szöllősi, Babati- Délczeg

Cserék: Czirjék (k), Fodor, Károly, Kocsis, Kovács Gy., Szegleti, Bíró

FTC: Jova- Batik, Havojic, Böde, Kukuruzovic, Nagy Dániel, Holman, Pavlovic, Mateos, Dilaver, Ugrai

Cserék: Prokop (k), Nalepa, Zsivoczky, Silye, Popov, Haris

Játékvezető: Németh Ádám (Viszokai László, Szalai Dániel)

17.57. A játékosok a játékoskijáróban gyülekeznek.

1.p. Megy a meccs.

8.p. Eddig érdemleges nem történt, de mégis. Most Délczeg iramodott meg, de lövése egy védőről lepattant.

10.p. Havojic bombáját a jobb alsóból szedte ki Szappanos.

14.p. Kiugratás után Ugrai elől szépen szedte fel a labdát Szappanos.

23,p. Az elmúlt percekben nem voltak nagy helyzetek, most Böde (aki ezen a meccsen az FTC csapatkapitánya) lőtt 20 méterről kb. 7 méterrel fölé.

37.p. Már mindkét csapat cserejátékosai melegítenek.

40.p. A vendégszektorban körülbelül 70  Fradi szimpatizáns foglal helyet.

41.p. Horváth Attila kap sárgát.

41.p. A megítélt szabadrúgást beívelték, Holman pedig 5 méterről rúgta a jobb felsőbe. 0-1.

42.p. Ugrai gyanús körülmények között (lehet, hogy kézzel vette le) került totál ziccerbe, de Szappanos szögletre mentett.

45.p. Nincs hosszabbítás. Félidőben 0-1 az állás.

Félidőben a tavalyi szezonban bajnoki címet nyert U21-es és U17-es utánpótlás csapatainkat köszöntötték, akik átvehették a bajnoki aranyérmeket.

46.p. Elkezdődött a második félidő, nálunk csere: Kovács G. helyett Fodor és Szöllősi helyett Kovács György.

Az FTC is cserélt: Havojic helyett Silye., Dilaver helyett Nalepa.

50.p. Nalepa kap sárgát.

56.p. Horváth helyett Károly a pályán.

61.p. Nagyon veszélyes kontrát vezettünk egy labdaszerzés után, Délczeg jobboldalról belőtt labdájáról centikkel maradt le Károly.

62.p. Délczeg került ziccerbe, de emelését kivédte Jova. Ezután levette, középre passzolta, ahol üresen érkezett Bailo és bepasszolta a labdát a kapuba, 1-1!

66.p. Cserék a vendégeknél: Kukuruzovic és Holman helyére Popov és Haris állt be.

67.p. Króner kapott sárgát visszarántásért.

72.p. Farkast le kell cserélni sérülés miatt (egy ollózó játékos lába találta el), a helyén Kocsis.

72.p. Egy másik csere is történt, Délczeg helyett Bíró a pályán.

73.p. Ugrai kapott sárgát, mert hátulról felrúgta ellenfelét. A felívelt szabadrúgást Forgács fejelte kapura, Jova könnyedén védett.

79.p Ugrai 19 méteres szabadrúgását a bal kapufa mellől szedte ki Szappanos.

87.p. Böde lépett ki a ZTE védői mögül. Nagyot esett, de nem fúj Németn Ádám tizenegyest.