ZTE FC- Al Nasr SC 6-3 (3-1)

2013.08.21 21:04

Csapatunk ma az Al Nasr csapatát fogadta edzőmeccsen. A vendégek videóra vették a meccset. Már az 1. percben előnyt szereztünk, amikor Babati harcosan tört be a 16-oson belülre, felvágták, a büntetőt Pavicevic lőtte be, a kapus hiába volt rajta. 3 perccel később Kulcsár ment el a balszélen, Pavicevichez passzolt, aki a léc alá lőtte a labdát. A 3. gólt Kovács Gergő lőtte, Babati szabadrúgása után a hosszún érkezett és bebombázta a gólt. A félidőben még szépített az Al Nasr, szöglet utáni kipattanót lőtt Hagge szépen a hosszú felsőbe. Félidőben sokat cseréltünk, a vendégek pedig a 2. játékrészben frissítettek folyamatosan. Babati lőtt 27 méterről nagy gólt, majd Vágó is befejelt egy szögletet, ezután Szegleti 28-ról  a kapufa segítségével lőtt gólt. Nagy Zoltán elég durván játszott, kapott is erre vonatkozó megjegyzéseket a szépszámú közönségtől. Végül ő sérült bele, így az utolsó 22 percet emberhátrányban játszottuk.  A 2. dubai gólt szintén Hagge lőtte, mikor ziccerbe kerültek, Vlaszák még belekapott a lövésbe, de túljutott rajta, így könnyen belőtte Hagge. A 89. percben Kocsis Adrián szabálytalankodott a büntetőterületen, a tizenegyest pedig Shahen lőtte be, így 6-3 lett a vége.

ZTE FC-  Al Nasr SC 6-3

Zalaegerszeg, 900 néző

Vezette: Kiss Norbert

ZTE FC: Czirjék (Vlaszák, 46.)- Kovács (Pál, 46.), Nánási (Buzás, 46.), Bogunovic (Preklet, 46.), Hajdú (Nagy, 46.)- Kocsis, Simonfalvi (Vágó, 46.)- Vayer (Szegleti, 46.), Kulcsár (Máté, 60.), Babati- Pavicevic (Frizoni, 46.)

Gól: Pavicevic (2), Kovács, Babati, Vágó, Szegleti

Közvetítésünk:

17.42 Üdvözlök mindenkit! Mindkét csapat melegít.
17.48 Nálunk a kezdő melegít+Vágó
A vendégek videózzák a meccset, és külön fotosuk is van.
17.57 Mieink az öltözőben, a vendégek jókedvűen melegitenek
Jönnek a csapatok.
Sok közös kép készül a csapatokról. Ma a csapatkapitány Hajdú. Bíró Kiss Norbert.
19.p Babati lőtt , éppen Pavicevicbe.
21.p Kulcsár 2 szép csellel ziccerbe hozta magát, Hajdúnak passzolt aki a védőbe lőtt.
23.p Szöglet után Pavi fejelt mellé
24.p Ziccerben a vendégek de Nána becsúszva ment.
Kezdenek melegiteni cseréink.
Két szögletünk is volt nem lett belőle semmi.
30.p Pavi passzolt középre, Kuli nem érte el.
31.p Pavi esett el nincs büntető.
32.p Kovács elügyetlenkedi nagy helyzetét.
37.p Kulcsár harcolt ki szabadot Kovács hosszún jön és belövi 3-0.
40.p 3-1 Az ellenfél óriási góllal szépít.
43.p Hajdu távoli bombáját kikapja a kapus
Félidő
2.félidő Vlaszák,Pál, Preklet, Buzás, Nagy, Vágó, Kocsis, Babati, Szegleti, Frizoni, Kulcsár