XI. ZTE SZURKOLÓI FOCITORNA

2013.06.09 21:54

A zte1920.blogspot.com szurkolói oldalon található cikk értelmében szurkolói tornát rendeznek, immár a 11-et. A meccseket ingyen meg lehet tekinteni. (forrás: http://zte1920.blogspot.hu/2013/06/xizte-szurkoloi-focitorna.html)

 

Immár 11. alkalommal kerül megrendezésre a ZTE Szurkolói focitorna, ahol a ZTE szurkolókon kívül többek között részt vesznek a Ferencváros,a Mura vidéki Nafta Lendva, és a Lengyel Karpaty Krosno szurkolói.Az egész napos rendezvény kikapcsolódási lehetőséget nyújt kicsiknek és nagyoknak egyaránt.A helyszínen meleg ételek, és természetesen hideg italok várják az érdeklődőket.A csoportmeccsek Délelött 10 órakor kezdődnek, a csapatok legkésőbb fél 10-re legyenek a helyszínen.Programok folyamatosan bővülnek.Gyerekeknek ugrálóvár,a büfében DJ húzza a talpalávalót,egész napos retro buli!Várunk minden kedves érdeklődőt!
Résztvevő csapatok: 

1.Új Generáció Ferencváros
2.FFC
3.Pápai Fradisták
4.Karpaty Krosno
5.Nafta Lendva
6.Armada
7.Ultras Zalaegerszeg
8.Torcida
9.ZKK
10.Veteránok(ZEG)
A focitorna időpontja:2013 Június 15 szombat.
Helyszín:8900 Zalaegerszeg, Vágóhíd út.

Sorsolás:
    A .                                       B.
Armada                       Ultras Zalaegerszeg
ZKK                            Torcida Zalaegerszeg
Nafta Lendva             Veteránok Zalaegerszeg

FFC                             Karpaty Krosno
Pápai Fradisták          Új Generáció Ferencváros
                         

A. csoport                                         B. csoport
10:00: Armada - ZKK,                                    Ultras - Torcida

10:30: Nafta Lendva -FFC,                            Veteránok - Karpaty Krosno
11:00: Pápai Fradisták-Armada,                    Új Generáció-Ultras
11:30: ZKK - Nafta Lendva,                          Torcida - Veteránok
12:00: FFC - Pápai Fradisták,                       Karpaty Krosno - Új Generáció
12:30: Armada - FFC,                                    Ultras - Karpaty Krosno
13:00: ZKK - Pápai Fradisták;                      Torcida - Új Generáció
13:30: Nafta Lendva - Armada;                    Veteránok - Ultras
14:00: ZKK - FFC;                                         Torcida - Karpaty Krosno

14:30:Nafta Lendva - Pápai Fradisták         Új Generáció - Veteránok

15:30:A1 - B2; B1-A2
16:00:Bronzmeccs
16:30:Döntő
17:30:ZTE Legendák-Tornagyőztes(Gálameccs)

A tornagyőztes tíz fős AquaCity belépőt kap!!!