U19 osztályozó: Tápiószecső FC - ZTE FC 1-1 (1-1)

2013.06.16 16:15

TÁPIÓSZECSŐ FC- ZTE FC U19 OSZTÁLYOZÓ, VISSZAVÁGÓ 1-1 (1-1) VÉGE

Jó lenne szép játékkal, sok góllal, és győzelemmel zárni az első selejtezőkört. Lélektanilag fontos lenne, hiszen a következő forduló jóval nehezebbnek ígérkezik. Mindent bele fiúk! Csak a ZTE! Egyelőre a mérkőzés a félidőben tart, részeredményt még nem tudunk. Most kaptuk a hírt, hogy félidőben 1-1 volt.  A mérkőzés 1-1-es végeredménnyel zárult, a második játékrészben nem született gól. Összesítésben 7-1 nekünk, készülhetünk a Felcsút ellen.Gólszerzőnk Bíró András a 20. percben, míg az ellenfélnél Demeter Dávid talált kapunkba a 24. minutumban. Kovács Mátyás a 76. percben kiállíttatta magát. Sárga lapot kapott Kalamár. Cserék: félidőben: Kalmár- Gál, Pál- Verebélyi, Potyi- Kalamár, 62.p.: Bíró- Ötvös, 68.p.:Szántó- Szegleti, 85.p.: Kalamár-Varga

Játékvezető: Tóth Pál (Kóródi Ferenc, Mozsár Gergely)

Tápiószecső FC:Fraunehoffer- Mázsás, Demeter Ádám, Urbán, Sztriskó- Ecseri, Németh, Demeter Dávid, Nagy- Majzik, Lázók

Cserék: Minik, Varga, Balogh, Papp, Schmidt

Vezetőedző: Papp István

ZTE FC: Kalmár- Pál, Baráth, Halász, Tóth- Potyi, Rosta, Szántó, Kovács- Bíró, Babati

Cserék: Gál, Szegleti, Verebélyi, Ötvös, Fekete, Kalamár, Varga

Vezetőedző: Dobos Sándor