SZTK-ERIMA - ZTE FC 2-1 (0-1)

2014.05.31 20:19

Félidőben még vezettünk / Vereséggel zártuk a szezont

Ma a szezonzáró találkozónkon Szigetszentmiklóson szenvedtünk 2-1-es vereséget úgy, hogy félidőben még Kocsis nagyszerű szabadrúgásgóljával vezettünk. Vágó Levente a Szigetszentmiklósban volt csapata ellenn jól játszott, tizenegyesből gólt is szerzett. A ZTE FC utolsó mérkőzéséről készült közvetítést itt láthatják:

Szigetszentmiklós: Baranyi – Majoros, Deutsch, Khous, Fekete – Takács, Jakovljevic I., Vágó, Kollega – Barna, Csikortás

Cserék: Szabó (k), Ducic, Zsivóczky, Puskás, Jakovljevic S., Heinemann, Sipos

ZTE FC: Kalmár- Kocsis, Bogunovic, Simonfalvi, Nagy- Sluka, Szántó- Tóth L., Grbic, Frizoni-Vittman

Cserék:Czirjék (k), Dufka, Hanzel, Ferencz, Horváth, Balog

17.p Elnézést kérünk, az internethálózatot most értük el, jelenleg 18. percben 0-0. Innentől már rendesen tudunk közvetíteni.

21.p Már a 8. percben cseréltünk, hiszen Nagy Zoltán megsérült, őt Dufka váltotta.

25.p Simonfalvi sárga buktatásért.

40.p Szinte végig támad az SZTK, helyzeteket alakít ki, de ddig nem kaptunk gólt.

42. perc: Vezetünk!!! Kocsis Adrián gyönyörűen tekerte szabadrúgásunkat 17 méterről a felső sarokba! 0-1

45. perc Takács kap sárgát, a Szigetszentmiklós játékosa.

46.p Félidő!

46.p Elkezdődött a 2. félidő. Cserélt a Szigetszentmiklós: Fekete helyett Sipos a pályán.

50.p Majoros sárgult be.

52.p Majdnem egyeblített az SZTK! Szöglet után Vágó Levente, aki ősszel még nálunk játszott fejelt kapura, Kalmár bravúrral védett!

60.p Eddig mezőnyfölényben a hazai csapat az egész meccsen, de mi vezetünk. Így tovább fiúk!

63.p Kollega helyett Jakovljevic a pályán az SZTK-ban.

67.p Szántó helyett Ferenczet küldi a pályára Lendvai Miklós.

68.p Tizenegyest kapott a Szigetszentmiklós, Sluka "kezelt le" egy beadást. Vágó Levente volt csapata, a ZTE ellen berúgja a bünetetőt, 1-1. Sluka egyébként sárgát is kapott.

73.p Tóth László elllenfelét buktatta, sárga lap. Ezután a támadásból Majoros lőtt, Kalmár bravúrral hárított.

74. perc: Majoros helyett Zsivóczky állt be. Több cseréje nincs már a hazaiaknak.

83.p. Balog Milánt cseréljük be Tóth László helyett.

88.p Sajnos fordított az SZTK. Khous egyéni akciója után lő gólt közelről.1-2

89.p Ferencz Bálint kapott sárgát.

93.p Vége a meccsnek. Sajnos ezúttal vereséget szenvedtünk, megérdemelten nyert az SZTK. A ZTE FC tavaszi mérlege: 1 győzelem, 9 döntetelen, 4 vereség