Szolnoki MÁV FC - ZTE FC 0-1 (0-0)

2013.11.02 17:23

Ismét győztünk / Frizoni megint nyerőember volt

A ZTE FC Szolnokra látogatva elhozta a 3 pontot. Egy elég pontatlan és nem túl magas színvonalú meccsen diadalmaskodtunk, hozzá kell tenni a gólhoz már a 83. percben is közel jártunk, amikor Hajdú szabadrúgása a kapufán csattant. A találatunk szerzője a brazil Bernando Frizoni volt, aki Nagy Zoltán beadását fejelte a kapuba. A fizetési csúszások miatt, ez egy nagyon értékelendő győzelem.

A közvetítés:

Szolnok:  Pokorni – Grúz, Magos, Lengyel, Sipeki – Szepessy, Antal, Nagy, Vári, Rokszin – Fritz

Cserék: Tóth (k), Zvara, Balaskó, Máté, B. Tóth, Mundi, Bohner

ZTE FC: Jahic-Preklet, Bogunovic, Nánási, Hajdú- Sluka, Simonfalvi- Babati, Kulcsár, Grbic- Pavicevic

Cserék: Czirjék (k), Kovács, Nagy, Kocsis, Holdampf, Frizoni, Tanque

1.p Megy a meccs.

5.p Kiegyenlített mezőnyjáték zajlik, passzolgatnak a csapatok.

6.p Kulcsár 10m-ről mellé lőtt.

9.p Kicsit aktívabbak vagyunk eddig. Pavicevic fejese mellé megy.

14.p Unalmas eddig a meccs, nem igazán történik semmi a passzolgatáson kívül.

15.p Lengyel nagy lövése után Jahic-bravúr. Az első nagy helyzet.

17.p Veszélyes ellentámadást vezettünk, Bogunovic viszont elrontotta.

28.p A szögletből kifejelt labdát Sluka vágja fölé.

34.p Simonfalvi Grúzzal szemben követ el szabálytalanságot, jár is a sárga.

A többi meccs eredménye:  Ajka-Tatabánya 3-0, Siófok-Nyíregyháza 1-1. Kozármisleny-Dunaújváros 0-1

42.p Jahicnak kell ismét védenie, kezdeményez a Szolnok, de nagyon pontatlanok.

45.p Babati távolról lőtt rá szabdrúgást, Pokorni kiütötte szögletre.

45.p Félidő vége, 0-0. Ennél több kell.

46.p Megy a 2. félidő

Félidőben mindkét csapat cserélt, nálunk Simonfalvi helyett Nagy Zoltán, a Szolnoknál Lengyel helyett Mundi.

48.p Grbic szerez labdát a 16-os előterében, de lövése elkerüli a kaput.

50.p Most próbálunk támadni, de a befejezések egyenlőre pontatlanok.

54.p Újabb csere a Szolnoknál Rokszin helyett B. Tóth.

60.p Jahicot kell ápolni, de úgy néz ki, folytatni tudja.

62.p Babati beadását Pavicevic éppen hogy fölé fejelte, ez nagy lehetőség volt.

62.p Az ellentámadás után Grbic rúgja föl B. Tóth-ot a 16-os előtt, sárga lap, a szabadrúgás szögletre pattan. A szöglet utáni fejes Jahic kezébe landolt.

66.p Prekletet indítjuk, de sajnos hosszú. A meccs színvonaláról jobb semmit se írni.

68.p Ismét két csere, Szolnok: Szepessy helyett Máté, ZTE: Grbic helyett Frizoni.

71.p Rázendített az eső. Mostantól még nehezebb lesz.

73.p Grúz eldobta magát a 16-oson belül, nincs 11-es.

75.p Nagy Zoltán "kireklamál" magának egy sárgát.

77.p Preklet helyett Kovács.

80.p Sipeki szabálytalankodik, ezért jár a sárga.

83.p Hajdú áll a labda mögé, óriási bombája a kapufán csattan.

84.p Kulcsár is kap egy sárgát.

86.p Fritz reklamál, ezért sárgát kap.

87.p Nagy beadását BERNANDO FRIZONI fejeli a kapuba!!! Úgy látszik, megint nyerőember!

90.percben majdnem egyenlít a Szolnok, B. Tóth 2-szer is hihetetlen nagy helyzetben volt és kihagyta szeremncsére.

93.p Letelt a hosszabbítás és lefújta Veizer a meccset, EZ AZ FIÚK!