Szeged 2011 Grosics Akadémia - ZTE FC 2-0 (1-0)

2015.10.31 15:46

300-an tekintették meg a helyszínen a mérkőzést / Visszacsúsztunk a negyedik helyre a tabellán

300 néző előtt kezdődött a ZTE FC bajnokija Gyulán, a Szeged ellen. Sérülés miatt kimaradt a csapatból Króner, őt Simonfalvi pótolta, Forgács visszatért eltiltásából, s először kezdett bajnokin Szalkai Róbert.
Az első negyedóra végén megszerezték a vezetést a hazaiak, egy gyors kontra után Szabó ünnepelhetett.
Aztán megvoltak a ZTE helyzetei is, a legnagyobbat Gyagya hagyta ki.
Sajnos a második játékrészt nagyon rosszul kezdték a fiúk, egy szélről érkező szabadrúgást Tóth lőtt a kapuba.
Ezt követően próbálkozott a ZTE FC, de nem sikerült igazi helyzeteket kialakítani, gólt szerezni.
Ezzel a vereséggel az éllovas Gyirmót már 7 ponttal előz minket. A Budaörs és a Mezőkövesd 22 pontos, nekünk és a Szegednek 20-20 pont gyűlt össze eddig.
ZTE FC: Szappanos - Simonfalvi (Bailo, 46.), Gyagya (Szőllősi, 65.), Forgács, Szalkai (Patvaros, 65.) - Szakály A., Nagy T., Bedi -  Városi, Daru, Babati