Soroksár - ZTE FC 2-0 (1-0)

2014.09.13 18:49

Megérdemelten nyertek a hazaiak / Még mindig nincs bajnoki pontunk idegenben

Továbbra sem szerzett pontot csapatunk idegenben, mivel Soroksár – ZTE 2-0.
A ZTE veszélyesebben kezdett, volt egy Melczer lövés, ami felpattant és majdnem behullott, utána szögletnél nem sokkal maradtak le játékosaink. A félidő végén viszont szép passzt kapott Nyilas, aki előtte Szappanos mellett a labdát, ami a kapufáról bepattant. 0-1.
A második félidőben hiába állt be Vittman, majd Bailo és végül Károly, gyengén teljesítettünk. A vége felé Nyilas meglőtte második gólját.
A hazaiak megérdemelten nyertek, hiszen helyzeteiket jobban használták ki, és góljaikon kívül is voltak lehetőségeik. A ZTE-ből Szappanos védett jól, több bravúrja is volt. Nem lehet tudni, mi van a csapattal idegenben, legközelebb ellenfél pályán Siófokon játszunk majd TV-s meccset.
ZTE FC: Szappanos - Króner, Fodor (Károly, 78.), Forgács, Farkas- Simonfalvi, Horváth- Grbic (Bailo, 72.), Szöllősi (Vittman, 65.), Melczer - Délczeg
Reméljük jövő héten újra javítunk haza pályán!