Soproni VSE-GYSEV - ZTE FC 3-2 (0-1)

2015.04.17 19:59

Kétszer vezettünk, de pontot nem szereztünk / A játék nem volt rossz, Króner öngólja döntött

A ZTE FC együttese sorozatban harmadjára kapott ki, de ugyanaz igaz erre a meccsre, mint az előzőre: nem mondhatjuk, hogy rosszul játszottunk, csak egyszerűen az ellenfél eggyel több gólt rúgott. Kétszer is vezettünk, Babati és Vittman góljainál is a győzelemben bíztunk, de a hazaiak mindig egalizáltak, majd a 86. percben Króner öngólt vétett, ami vereségünket eredményezte.

Sopron: Halasi – Fazakas, Bobál D., Sifter, Füredi (Kapacina) – Holdampf, Deme (Erdélyi), Szabó L. – Kovács Á., Zamostny (Eszlátyi), Horváth P.

Cserék: Heinrich (k), Eszlátyi, Erdélyi, Baranyai, Szabó, Pados, Kapacina

ZTE FC: Szappanos - Simonfalvi, Króner, Forgács, Bedi- Kovács G., Bíró- Babati (Vittman), Szöllősi- Daru (Murai), Délczeg

Cserék: Czirjék (k), Aranyos, Kovács Gy., Szegleti, Bailo, Murai, Vittman

Élő közvetítésünkben a mérkőzés fontosabb eseményeit olvashatják:

1.p. Megy a meccs. A Sopron 450 perce nem kapott gólt. Itt az ideje betalálni nekik!

7.p. Jó iramban kezdődött a találkozó, de eddig helyzet nem alakult ki.

19.p. Mindkét együttes aktív, a soproniak talán kicsit jobban. Lehetőségek itt is-ott is, de nagy helyzet egyik oldalon sem volt eddig.

20.p. Bedi kap sárga lapot. A szabadrúgást Deme nem sokkal lőtte mellé.

26.p. VEZETÜNK! Méghozzá micsoda góllal! Babati körülbelül a kaputól 30 méterről lőtte el a labdát, ami bevágódott Halasi kapujába.

38.p. Daru kap sárgát.

45.p. Vége az első félidőnek.

46.p. Folytatódott a mérkőzés.

55.p. 1-1 Króner mellett vitte el Eszlátyi, majd berúgta a hazaiak egyenlítő gólját.

57.p. Ismét vezetünk! A félidőben Babati helyett beállt Vittman szerzett gólt, mituán Daru passzolta be neki a labdát ajtó-ablak ziccerbe. 1-2

67.p. 2-2 Kapacina óriási gólt rúgott egy szabadrúgásból, amelyet a tizenhatos vonala elől végezhetett el.

81.p. Daru Bence helyére jött Murai Márk.

81.p. Eszlátyi emelte át a labdát kapusunk felett, Szappanos az utolsó pillanatban mentett.

86.p. Ez hihetetlen! Öngól! Fazekas tette középre a labdát, Krónerről pedig a kapuba pattan a labda. 3-2

91.p. Két percet tesz rá Szilasi játékvezető. Ennyi ideje maradt egyenlíteni csapatunknak.

92.p. Vége. Kétszer is vezettünk idegenben, mégsem sikerült pontot szerezni.