Sárvár FC - ZTE FC 0-4 (0-2)

2015.07.11 12:05

Szegleti duplázott / A második félidő 45+10 percig tartott / Patvaros és Végh is játszott

Kellemes nyári időben kezdődött a ZTE FC harmadik nyári edzőmérkőzése. Sárváron nagyjából száz nèző tekintette meg az összecsapást, amelyen csapatunk vègig dominált, az ellenfél gyakorlatilag egyetlen komoly gólszerzési esélye a fölé lőtt büntető volt. Ezúttal csereként Patvaros Zsolt és ifj. Végh Gàbor is lehetőséget kapott. Az első félidő után több góllal is vezethettünk volna, végül "csak" egy volt közte. A folytatàsban gyorsan egyenlíthettek volna a hazaiak, de Tóth kihagyta a megítélt tizenegyest. Sokáig nagyobb izgalom nélkül csordogált a mérkőzés, majd a vègén a màr-már gólfelelős Szegleti két gólt lőtt, egy öngól is született, így nagy arányú siker lett a vége.

A helyzetek és gólok:
8.p. Bedi bal oldali beadása után Bailo közelről fejelt a kapusba.
13.p Hazai beadásra ketten is érkeztek a hosszún, de kicsit mindkettejüknek hosszú volt.
18.p. Simonfalvi a jobb oldalról adott be, Daru fejesét bravúrral ütötte fölé Osvald.
20.p. Nagy Tamás fejese centikkel ment mellé.
29.p. Simonfalvi passzolta középre a labdát, érkezett Daru, aki pár méterről a kapuba továbbított. 0-1
49.p. Ziccerben vitte a labdát Tóth Làszló, eltolta Szappanos mellett, aki buktatta. Sárga lap és tizenegyes. A sértett csúnyán fölé bombázta a labdát.
52.p. Szakály szépen ugratta ki Horváth Rolandot, akinek lövését a kapus hárította.
80.p. Szegleti szöglete után Bíró fejelt, Gadavics bravúrral védett.
83.p. Horváth Roland támadta Gadavicsot, aki ijedtében Szegletihez passzolt. Középpàlyásunk lapos lövését bepotyázta a fiatal portás. 0-2
92.p. Horváth Péter passzolt Szegletihez, aki az átvétel után a jobb felsőbe bombázott. 0-3
99.p. A felfutó Horváth Péter középre lőtt labdáját a becsúszó Rajos saját kapujába rúgta. 0-4
Folytatás szerdán, hazai pályán!

Sárvár FC - ZTE FC 0-4 (0-1)
Gólszerzők: Daru (29.), Szegleti (83., 92.), Rajos (öngól, 99.)
ZTE FC: Szappanos (Kovács D., 58.) - Simonfalvi (Patvaros, 46.), Króner (Murai, 61.), Fodor, Bedi (Horváth P., 46.) - Nagy T. - Bailo (Városi, 46.), Koller (Bíró, 61.), Szakály (ifj. Végh Gábor, 67.), Babati (Szegleti, 61.) - Daru (Horváth R., 46.)
Sárvár FC: Osvald - Potyi, Rózsa P., Horváth A., Subitz - Ambrus, Tancsics- Rajos, Devecsery- Tóth L., Kocsis T.
Csereként pályára lépett: Gadavics, Csákváry, Pupp, Ódor B., Szemes, Klauzer, Koronczai, Galambos

A mérkőzésről készült képgaléria ITT ÉRHETŐ EL!