Salgótarján- Puskás Akadémia 2-0 (0-0) összefoglaló

2013.06.12 19:03

U19 osztályozó 1. mérkőzés: Salgótarján- Puskás Akadémia

VÉGE 2-0

A mérkőzés abból a szempotból fontos, hogy ha a ZTE továbbjut, ennek a párosnak a győztesével találkozik. Nagy esélyes a Puskás Akadémia, főleg úgy, hogy 2 játékosuk az NB II-ben is alapember volt.

Az első félidőben nem történt komolyabban említésre méltó esemény, 0-0 az állás. A második játékrészben betalált Lenkó és Bata is (előbbi a 60., utóbbi a 73.percben). A felcsútiak idegenben még gólt sem tudtak lőni, annak ellenére sem, hogy Ivánfy kiállítása miatt az utolsó bő tíz percet emberelőnyben játszották.

Játékvezető: Mencsik László (Berényi Ákos, Szigetvári Márk)

Salgótarján: Puporka - Sebó, Ivánfy, Gyura, Ferhérvári - Török, Taliga, Nyerges, Bakos - Lenkó, Kalácska

Cserék: Bednár (k), Bata, Sólyom, Czigler, Kovács, Tóth, Velki

Vezetőedző: Palaticzky Szabolcs

Puskás Akadémia: Sándor - Müller, Meszlényi, Dobsa, Kókány - Kleinheisler, Klémán, Killer, Büki - Baracskai, Havasi

Cserék: Balogh (k), Bognár, Gárber, Szőcs

Vezetőedző: Csucsánszky Zoltán