Mezőkövesd-Zsóry FC - ZTE FC 2-0 (1-0)

2015.08.15 21:59

Mindkét félidő végén kaptunk egy-egy gólt / Elszenvedtük szezonbeli első vereségünket

Rangadót játszott ma a ZTE FC Mezőkövesden. A fordulót megelőzően mindkét csapat 4-4 pontot szerzett. A hazai pályának köszönhetően Benczés Miklós csapata tűnt kicsit esélyesebbnek, és sajnos ezt be is bizonyították. Azaz nyertek, 2-0-ra. Pedig a mérkőzés képe alapján talán túlzó az eredmény, mindkét félidő végén kaptunk egy-egy gólt, s ezúttal is bebizonyosodott a futball (és a sport) örök igazsága, hogy gólokban kell jobbnak lenni. Ezzel a ZTE elszenvedte szezonbeli első vereségét, javítani jövő szombaton, a Dunaújváros elleni hazai – szintén – rangadón lehet.

Mezőkövesd Zsóry FC: Dombó – Fótyik, Rácz, Polényi, Dvorschák - Szeles, Tamási (Takács 82.), Nánási, Hegedűs D. (Tajthy 73.) -  Máté (Bajzát 62.), Molnár

ZTE FC: Szappanos – Simonfalvi (Bailo, 68.), Gyagya, Forgács, Fodor – Patvaros, Bedi (Koller, 73.) – Horváth R., Szakály (Szöllősi, 75.), Városi – Daru
Cserepad: Kovács D. (k), Szalkai, Horváth P., Bíró

Gólszerzők: Máté (44.), Bajzát (88.)