Gyirmót FC Győr - ZTE FC 3-1 (1-0)

2015.05.02 20:54

3-0 után szépített Kovács Gergő / Simonfalvi, Fodor és Bailo hiányzott sérülés miatt

Most nem jött össze a bravúr. A Mezőkövesdet a múlt héten sikerült meglepnünk, ezúttal a második helyen álló Gyirmótot nem. Nem játszottunk rosszul az első félidőben, kiegyenlített volt a játék, de a meccs első igazi helyzetéből vezetést szerzett Bobál a Gyirmótnak. A második játékrész első felében a hazaiak gyakorlatilag lerendezték a mérkőzést, Kovács Gergő fejesgólja mindössze szépségtapasz volt. Hozzá kell tenni, hogy Simonfalvi, Bailo és Fodor is hiányzott sérülés miatt, de persze ez nem mentség.

Élő közvetítésünk:

ZTE FC: Szappanos- Pajor, Króner, Forgács, Bedi- Kovács G., Szakály- Babati, Délczeg- Daru, Vittman
Cserék: Czirjék (k), Kovács Gy., Tóth B., Szöllősi, Bíró, Murai, Városi
Gyirmót FC Győr: Somogyi – Nagy S., Balog, Lázár, Fejes – Kiss M., Madarász – Gyurján, Magasföldi, Beliczky – Bobál
Cserék: Rusák (k), Tóth N., Oross, Bohner, Papp, Cseri, Graszl
1.p. Mecs a meccs.
10.p. Mindkét csapat próbálkozik, de helyzet még nem alakult ki, jobbára mezőnyben folyik a játék.
24.p.Továbbra sincs helyzet, azt viszont, hogy nem próbálkoznának a csapatok, nem lehet mondani. Eddig kiegyenlített a találkozó.
37.p. Sok újat nem tudunk írni. Talán a Gyirmót aktívabb kicsit.
43.p. Megszerzi a vezetést a hazai csapat. Egy középre fejelt labdát Bobál bólintott Szappanos kapujába. Sajnos az első komolyabb helyzet a Gyirmóté volt, s máris gól lett belőle. 1-0
45.p. Vége az első játékrésznek, mely kiegyenlített játékot hozott, helyzeteket nem igazán, ám a félidő hajrájában Bobál szép gólt fejelt, ezzel vezet a Gyirmót 1-0-ra.
46. p. Megy a második félidő.
58. p. Már kettővel vezet a Gyirmót. Króner hibázott, ki akarta engedni a labdát, Beliczky Gergő azonban szemfüles volt, megszerezte a labdát, és berúgta a gólt Szappanos felett. 2-0
64.p. Nagy Szappanos védés! Bobál a baloldalról nagy helyzetben lőtt, kapusunk védett.
65.p. A második gólnál hibázó Króner helyére Bíró András érkezik.
68.p. Vittman helyett Városi.
70.p. Megvan az első gyirmóti csere is: Cseri érkezik Gyurján helyett.
74.p. Eldőlt minden lényeges kérdés. Cseri beadását Bobál vette le, majd lőtt a kapuba. Duplázott a hazai játékos, 3-0.
80.p. Pajor, majd Lázár kap sárgát.
81.p. GÓL! Szépítettünk! Babati szögletét az előrehúzódó Kovács Gergő fejelte a kapuba. 3-1
85.p Madarász helyett Papp a vendégeknél.
90.p. Kiss helyett Graszl érkezik a Gyirmótba.