FGSZ Siófok - ZTE FC 2-2 (1-0)

2014.09.26 17:41

Megvan az első pont idegenben / 5 büntető, 2 kiállítás

Nagyon érdekes mérkőzést láthattunk ma Siófokon, ahol Szilasi Szabolcs három büntetőt fújt be a Siófoknak, nekünk kettőt, és két hazait is kiállított. Összességében igazságos a döntetlen, hiszen a meccs egyes szakaszaiban a hazai, máskor a vendégcsapat volt a jobb. A meccsről készített tudósításban olvashatják az eseményeket.

Siófok kezdő: Tajti- Kovács, Gubicza, Kirchner, Peszmeg- Daru, Gárdos- Baranyai, Papp- Ivancsics, Fülöp

Cserék: Kis (k), Singer, Papp, Vég, Kozma, Eisenberger

ZTE FC kezdő: Szappanos- Króner, Fodor, Forgács, Farkas- Simonfalvi, Horváth- Babati, Szöllősi, Bailo- Délczeg

Cserék: Czirjék (k), Pajor, Kovács Gy., Károly, Melczer, Vittman, Bíró

15.15 A csapatok melegítenek.

1.p Megy a találkozó.

3.p Nagyon izgalmas eddig a mérkőzés, jó iramban kezdtek a csapatok.

11.p NBII-es szinten továbbra is jó a meccs.

11.p Büntető a Siófoknak! Farkas szabálytalankodott.

12.p 1-0 oda. Ivancsics büntetőjébe beleütött Szappanos, de így is bement a labda.

14. p. Nagyon megverték a szélen Krónert, Kirchner lövését Szappanos ütötte fölé.

18.p. Babati sárgul be, mert sípszó után rúgta el a labdát.

27.p. Délczegen és Szappanoson kívül mindenki gyenge teljesítményt nyújt.4

44.p Szöllősi nagy lövését védte bravúrral Tajti.

45.p Újabb büntetőt rúghatott a hazai csapat, Farkas szabálytalankodott ismét, ezúttal Szappanos bravúrral védett, majd a kipattanót is kifogta.

Félidő.

46.p Folytatódott a meccs.

48.p Tizenegyest kaptunk! Délczeg kihagyta! A jobb oldalra tartó lövését Tajti kiütötte!

55.p. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Simonfalvi fejelt a kapufára  Szöllősi távoli szabadrúgása után, a kapufáról pedig bepattant. 1-1

58.p A harmadik siófoki tizenegyes, harmadjára is Farkas ellen az ítélet. Ezúttal balvédőnk sárgát is kap. Daru Bence berúgja, Szappanos ezen is rajta volt. 2-1

59.p Emberelőnybe kerülünk! Nagy lehetőség ez! Daru a gólja után bemutatott szurkolóinknak, második sárgával kiáll.

62.p Cserélünk és Lőrincz Emil egy védekező középpályás helyett egy csatárt hoz, név szerint Horváth helyett Vittman.

68.p. Szöllősi sárga utánrúgásért.

75.p. Bailo helyett Bíró.

79.p. Kirchner helyett Kozma az FGSZ Siófoknál.

86.p Kettős emberelőnybe kerülünk és újabb tizenegyes Vittman lerántásáért. Délczeg ezúttal a léc alá vágja!

90.p Cserél a Siófok. Papp Máté Papp Szilárd helyén! Meg kell nyomni a végét.

92.p Vége, 2-2!