Ferencvárosi TE - ZTE FC 2-0 (1-0)

2014.09.17 19:51

Ugrai és Nagy Dániel volt eredményes / Viszonylag kevés néző látta a meccset

A Ligakupa „F” csoportjában 2-0-ra kaptunk ki a Groupama Arénában, az FTC ellen. 437 fizető néző előtt léptek pályára a csapatok, lassú iramban, kevés helyzettel. Voltak azért próbálkozásaink, szép megoldásaink, de megérdemelt a kétgólos FTC győzelem.

Közvetítésünkből a meccs eseményit tudhatják meg:

FTC: Jova- Havojic, Nagy Dá., Busai, Nagy Do.- Nalepa, Cukic- Csilus, Bosnjak, Popov- Ugrai

Cserék: Dibusz (k), Haris, Korozmán, Lamah, Valencsik, Zsivoczky, Kovács K.

ZTE FC: Czirjék - Simonfalvi, Kovács G., Forgács, Kocsis- Kovács Gy.- Grbic, Melczer, Károly- Vittman, Bíró

Cserék: Szappanos (k), Króner, Farkas, Horváth, Babati, Bailo, Délczeg

A találkozót a Sport 1 közvetíti. A stúdió szakértője Várhidi Péter, a műsorvezető Faragó Richard, a riporter Takács Rita, a kommentátor Fülöp László.

1.p. Grbic és Vittman jóvoltából megy a meccs.

17 perc telt el, nagyobb helyzet még nem volt, kiegyenlített a találkozó. Egyébként a csoportunkban tegnap Kaposvár – Paks 1-4.

21. p. Havojic hozta befele, lövésébe Forgács fejelt bele. Nagy mentés volt.

24.p. Popov kapott sárgát, mert rácsúszott Kocsisra. Nincs sérülés.

26.p. Most nyom a Fradi. Forgács mentett óriásit, a lövésbe vetődött bele kapuja előtt. Ezután kivágta Kovács György.

29.p Nagy helyzetben 10 méterről tisztán fejelhetett Nagy Dániel, de fölé.

34. p. Bosnjak passzolt Busaihoz, aki szép csele után visszatette Ugrainak, aki kapásból lőtt  hosszúba. 0-1.

39.p. Nagyon szép ZTE akciót láthattunk! Károlynak készítették le, aki kapura lőtt, Jova magabiztosan fogta.

41.p Egy kipattanót tűzött rá Nagy Dániel, Czirjék fogta.

44.p. Melczer adta el, Popov lőtt nagy erővel kapura, nem sokkal mellé.

46.p Félidő.

46.p Megy a második félidő.

49.p Czirjék védett nagyot a rövid oldalon.

53.p Busai egy indítás után került nagy helyzetbe, fölé.

Beállt a félidőben nálunk Króner, Farkas, Horváth, Bailo, lement Forgács, Kovács G., Melczer, Grbic. Az FTC-nél Havojic ésNalepa helyett Haris és Valencsik.

62.p Busai helyett Zsivoczky.

64.p Valencsik lőtte telibe a kapufát.

66.p. Popov helyett Lamah a Fradiban.

77.p. Babati jött Vittman helyett.

81.p. Óriási góllal 2-0. Nagy Dániel találta el nagyon jól 15 méterről és bombázott a kapuba kapásból.

83.p. Nagy Dominik helyett Kovács Krisztián.