Ceglédi VSE - ZTE FC 0-1 (0-0)

2013.10.05 16:53

Szerencsével nyertünk / Végig nyomott a Cegléd

A ZTE FC ma Cegléden lépett pályára, és óriási szerencsével hozta el a három pontot, aminek persze nagyon örülünk.

Az első félidő változatos játékot hozott, talán a Ceglédnek volt több helyzete. A 2. játékrészben gyakorlatilag csak kerestük a labdát, a hazaiak több góllal is vezethettek volna, a hosszabbításban gyakorlatilag először jutottunk el az ellenfél 16-osáig, Babati pedig belőtte helyzetét így 1-0-ra nyertünk.

A tatabányai és ceglédi sikerben a szerencsének nagy szerepe volt, a játékon viszont nagyon sokat kell csiszolni, hiszen egy olyan csapat ellen aki jobban kihasználja a helyzeteit, ez nagyon kevés.

Élő közvetítésünk:

Cegléd: Miski- Kenderes, Farkas, Makrai, Miklósvári- Pesti, Koncz, Rebryk, Markó- Koós, Kormos

Cserék: Kovács(k), Lipusz, Szkunkc, Juhász, Medgyesi, Oláh, Takács

ZTE FC: Jahic- Preklet, Kovács, Bogunovic, Hajdú- Simonfalvi, Nánási- Babati,  Grbic, Frizoni- Pavicevic

Cserék: Vlaszák (k), Nagy, Kocsis, Vágó, Szegleti, Vayer, Tanque

Üdvözöl mindenkit stábunk Ceglédről! Kb. 20 ZTE-drukker a vendégszektorban, a csapatok bőszen melegítenek mindkét oldalon.

1.p Kijöttek a csapatok.

1.p Megy a meccs.

2.p Pesti beadását vágja ki Kovács.

2.p Újabb veszélyes ceglédi beadás, de nem okoz gondot.

5.p Frizoni beadását Pavicevic Miksi kezébe fejelte. Majdnem!

6.p Kormos elől az utolsó pillanatban tisztázott Bogunovic.

7.p Koós középreadását Preklet fejeli ki, ez helyzet volt a javából!

9.p Frizoni ugratná ki Hajdút, de nem pontos a labda.

10.p Szabadrúgáshoz jutunk, de a labda nem találja meg középen Pavicevic fejét.

15.p Koós beadását kivágjuk.

17.p Egy különleges szögletkombinációt láthattunk, de lefülelték Frizoni beadását.

25.p Pesti beadását blokkolják.

27.p Frizoni szabálytalan, de nem kap sárgát.

30.p Koncz fut lesre.

31.p Pavicevicet szerelik.

35.p Mezőnyjáték folyik a pályán.

36.p Nagy helyzet után Kenderes keresztbe lő.

43.p Koncz lövését Bogunovic blokkolja.

45.p Vége a félidőnek. Nem túl magas színvonaéú meccsen, talán a Cegléd jobb.

46.p Megy a 2. félidő

47.p Ott kezdtük ahol befejeztük, ziccerben mehetett volna a Cegléd, de beintették a lest. Egyértelműen nem volt az.

53.p Nagyon elaludtunk. Rebryk ajtó-ablak ziccerben csúnyán fölé volt. Egy szavunk nem lehetne, ha 1-0 állna az eredményjelzőn.

61.p Bogunovic besárgult durvaságért, jogosan.

62.p Farkas is, az övé már vitatható, mindenesetre sárga.

65.p Cserélünk: Grbic helyett Szegleti

74.p A Cegléd azóta kb. 5 ordító helyzetet hagyott ki, Jahic 2 nagyot védett, örüljünk, ha 1 pontot szerzünk.

2 sárga gyorsan: Nánási és Babati kapott lapot.

Pavicevic helyett Vágó L.

90.pTakács játékvezető 2 percet hosszabbít.

91.p Az előző meccsen is óriási szerencsénk volt, ezen pedig szinte elképzelhetetlen. Egyszer végigmentünk a pályán, Babati belőtte, 0-1, megnyertük!