Harmadik döntetlenünk sorozatban / Szerencsénk most sem volt

Ezúttal egy hosszú, békéscsabai túrára utazott a csapat és stábunk is, ahol mindössze néhányszáz néző volt kinn a stadionban. Minden kiderül a közvetítésünkből, íme:

A kezdő az előzetes információinknak megfelelően alakult : Vlaszák- Preklet, Kovács G., Bogunovic, Nagy- Simonfalvi, Sluka-Babati, Frizoni, Hajdú- Tanque

Cseréink: Czirjék (k), Kocsis, Szántó, Kovács L., Tóth, Horváth Valentin, Bíró

Békéscsaba kezdőcsapata: Póser — Vozár, Balog Zs., Koszó, Juhász Gy. — Lucas, Tölgyesi, Pozsár, Leucuta — Mosquera, Prasler

Cserék: Scekic (k), Gajdos, Viczián, Soós, Pantovic, Károly, Horváth

1.p Megy a meccs

5.p Még nem történt semmi nagyon.

6.p Tanque lőtt, de jócskán fölé.

9.p Ezt megúsztuk, óriási bomba. Egy távoli szabadrúgást lőttek középről kb. 27 méterről, a kapufa mellett zúgott el.

10.p Kovács Gergő-sárga.

Negyedóra telt el, első szögletünk jön.

Bogunovic rúgta fel ellenfelét, egyértelmű sárga. Már mindkét középvédőnek van sárgája. Egyik meccsen sem lenne jó, ha őket kiállítanák, vagy megsérülnének, mert nincs igazán alternatívájuk.

19.p Vlaszák egy védés után a földön fekszik, ápolja a pályán az orvosi stáb. De ahogy látjuk rajta, folytatni tudja.

25.p Nagy helyzet. Középre tett labda után Mosquera lő közelről, Vlaszák-bravúr.

Bogunovicot mégis pótolni kell a jövő héten, 5. sárgája volt, talán Potyi játszhat helyette, vagy Nagy Zoltán, Simonfalvi közül valaki középen.

Koszó is besárgul. Azért nem ennyire durva a meccs...

33.p Balog sárga.

Megsérült Simonafalvi Gábor, a 19 éves Horváth Valentin debütál a helyén.

45.p Egy perc a ráadás.

45+1 p. Vége a félidőnek. Lehet, hogy a 3. döntetlen jön? 1-1, 2-2, 0-0??? De a nagyobb baj, hogy már 4 sérültünk van...

74.percben Tatabánya-Siófok 0-1

Megy a 2. félidő.

Rögtön egy Leucuta sárga színészkedésért.

60.p Vannak beadások, szögletek, egy-egy lövés, de nagy helyzetek és gólok nem.

64.p Cserél a Békéscsaba edzője, Komjáti András. Pozsár helyén Károly.

70.p Preklet sárga, majd cserélünk: Kocsis Adrián jön az idén formán kívül futballozó Frizoni helyett.

71.p Tanue kapott jó labdát, de sajnos elpattant tőle. 10 méterre volt a kaputól.

75.p Prasler hagyta el a pályát, Pantovic a helyén. 1-1-et cserélhet mindkét csapat még.

75.p Leucute ziccerben, de beintik a lest.

76.p Dobálják magukat a csabaiak, most Mosquerát büntetik sárgával ezért.

78.p Mosquera kezez, ki is állíthatták volna, mert már volt egy sárgája.

80.p Az utolsó két csere: Tanque helyett Bíró, majd Luczas helyett Viczián folytatja. Tanque küzdött, ment előre, de ma semmi sem jött össze neki.

A vége felé nyomnak a hazaiak. Egyébként a Siófok 1-0-ra legyőzte a Tatabányát idegenben.

86.p ILYEN NINCS! 3 MECCSE ELKÉPESZTŐ, HOGY MENNYIRE NINCS SZERENCSÉNK! Sluka a kapufát lövi telibe közelről, a kipattanóba a gólvonalon belevetődnek. Ajkán 3 kapufát lőttünk, múlt héten a 92. percben kaptunk gólt.

90.p A csereként beállt Károly lő, Vlaszák nagyon nagy bravúrt mutat be, szögletre üti a labdát.4

90.p 2 perc maradt a meccsből.

90+1.p Babati is besárgul egy taktikai fault után.

90+2.p Vége. Harmadik meccsünkön is döntetlen született. Folytatás jövő szombaton, a Vasas elleni rangadót élőhangos formában közvetítjük.