Balmazújváros - ZTE FC 2-0 (0-0)

2013.10.20 19:19

Gyenge játék / Több alapember hiányzott

A ZTE FC a 10. fordulóban nagy lehetőség előtt állt, amit sajnos nem sikerült kihasználni. A Balmazújváros otthonában vendégeskedett csapatunk, ahol 2-0-ás vereséget szenvedett. Az első félidőt ugyan jól kezdte csapatunk, de a másodikban elúsztak a remények. A 63. percben ugyanis egy szép támadás után Müller révén megszerezték a vezetést a hazaiak. Utána is tartottuk magunkat, de a 83. percben eldőlt a meccs. Amikor az immár 10 gólos Urbin könnyedén talált Vlaszák kapujába. A 2. azaz a feljutó helytől még mindig 5 pont a lemaradás, de most már nem az 5. hanem a 8. helyről vágunk neki a 11. fordulónak, ahol a Gyirmótot fogadjuk ami szintén nem ígérkezik könnyű meccsnek.

Hajrá ZTE!

Közvetítés:

Balamzújváros: Mester- Urbin, Kónya, Nagy, Demjén-Kiss, Müller-Forgács, Tóth, Bokros-Oláh

Cserék: Szalma (k), Belényesi, Sárközi, Szöllősi, Papp, Karacs, Murák

ZTE FC: Vlaszák- Preklet, Kovács, Nánási, Nagy- Hajdú, Sluka- Babati, Kulcsár, Frizoni- Szegleti

Cserék: Czirjék (k), Kocsis, Vágó, Vayer, Holdampf, Tanque, Bíró

1.p Megy a meccs.

2.p Az első hazai szöglet veszélytelen.

5.p Babati 18 méteres szabadrúgása centikkel kerülte el a kaput! Jól kezdünk!

8.p Felébredt a Balmazújváros! Müller szögletét Kónya éppen hogy mellécsúsztatta. Ez meleg volt!

11.p A Balmaz jöhet szöglettel.

12.p Ez már nagyon veszélyes volt, egy 5m-es sarkazás lepatant Nánásiról.

13.p Nánási lőtt gólt, de mivel előtte lökött, kifele jöhet a szabadrúgás.

21.p A Balamzújváros játékosát, Nagyot kell ápolni, levítték a pályáról.

24.p Szegleti lövését blokkolják, nagy helyzet volt!

26.p Vlaszáknak kellet védenie egy közeli lövést. Bravo Géza!

26.p Demjén távoli, nagyon jó lövése centikkel ment mellé. Ez veszélyes volt nagyon.

29.p Kulcsár szabadrúgását Bokros fejelte vissza a mezőnybe.

34.p Preklet beadását Demjén blokkolta, kezezést reklamáltunk, ezértFrizoni sárga lapot kapott.

35.p Urbin ziccerben mehetett, de les miatt lefújták.

37.p Babati 3. durvább belépője a meccsen, ő is sárgát kap.

44.p Demjén kakaskodott, ezért sárga járt.

41.p A meccs eddigi legnagyobb helyzete! Urbin 12 méteres lövése néhány centivel megy a felső sarok mellé. Óriási gól lett volna, szerencsére kimaradt a helyzet!

45. Félidő vége.

46.p Kulcsár esik el, de a bíró tövábbengedi.

47.p Urbin marad le egy beadásról.

50.p Kovács kap sárgát.

51.p Egy megpattanó lövés elkerüli a kapu bal oldalát. Sokat támad a Balmaz.

55.p Gyors balmazújvárosi kontra után Nagy középreadását vágja ki Kovács Gergő.

56.p Mi cserélünk először: Frizoni helyett Bíró.

58.p Szegletit kell ápolni, de nincs túl nagy baja.

60.p Urbin passzolta ki a szélre Demjénnek aki az oldalhálóba lőtt.

62.p Sluka helyett Holdampf a pályán

63.p Óriási bajban vagyunk! Vezet a Balmaz Kamilla! Müller rakta be a 16-oson belül álló Urninnak, aki visszapasszolt hozzá, és kilőtte a hosszú sarkot 1-0!

65.p Cserél a Balmaz is: Kónya helyett Szőllősi.

67.p Oláh kap sárgát.

69.p Tóth kapott hosszú labdát, de Vlaszák tisztázott.

70.p Kovács piros lapot kap, megkapta 2. sárgáját, rúgásért.

73.p Demjént kell ápolni.

74.p Tóth beadását kivágjuk.

76.p Szőllősi kap sárgát.

82.p 2-0 eldőlt a meccs Urbin kapott jó passzt, majd 3 méterről belőtte a ziccert. 9.-ek leszünk.

83.p Tóth helyett Karacs.

85.p Kiss kap sárga lapot.

87.p A harmadik hazai csere: Nagy helyett Belényesi.

89.p Nagy Zoltán akasztja meg a Balmaz kontráját.

90.p Majdnem 3-0! Simán kipasszoltak minket a hazaiak, Urbin lövése azonban elakadt Nánásiban.

90.p Holdampf lőtt távolról gyengén, a kapus magabiztosan fogta.

90.p Vége. Ahogy az 1. félidő végén, a 2.-nál se hosszabbított Kovács J. Zoltán, nincs is értelme megérdemelten nyert a Balmaz.